Skocz do zawartości

Szukam przepływomierza MAF


koNik

Rekomendowane odpowiedzi

> Poszukuję przepływomierza typu MAF który miałby na wyjściu sygnał 0-5V. Ktoś słyszał o czymś takim

> z jakiegos auta? Większość ma max sygnał 12V a to dla mnie za dużo ;-)

Określ co masz na myśli pod pojęciem przypływomierz MAF bo z tego co mi wiadomo to wszystkie są MAF (Mass Air Flow). Różnica jest w budowie oraz działaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Określ co masz na myśli pod pojęciem przypływomierz MAF bo z tego co mi wiadomo to wszystkie są MAF

> (Mass Air Flow). Różnica jest w budowie oraz działaniu

Były kiedyś przepływomierze klapowe i były to przepływomierze, które mierzyły bodajże objętość, a nie masę przepływającego powietrza stąd kolega piszę, że szuka przepływomierza MAF czyli masowego.

Przepływomierz Siemens 5WK9 z Opla Astry II 1.8 to MAF (z gorącym drutem) o napięciu wyjściowym w zakresie 0-5V, więcej info w razie czego mogę napisać na PW ok.gif Choć lepiej byłoby znaleźć jakąś przepływkę z gorącą warstwą o takich parametrach hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Były kiedyś przepływomierze klapowe i były to przepływomierze, które mierzyły bodajże objętość, a

> nie masę przepływającego powietrza stąd kolega piszę, że szuka przepływomierza MAF czyli

> masowego.

> Przepływomierz Siemens 5WK9 z Opla Astry II 1.8 to MAF (z gorącym drutem) o napięciu wyjściowym w

> zakresie 0-5V, więcej info w razie czego mogę napisać na PW Choć lepiej byłoby znaleźć jakąś

> przepływkę z gorącą warstwą o takich parametrach

kurde ale najgorsze że potrzebuję czegoś od silnika tak z 3.0 zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawości. Dlaczego musi być 0-5V ? Nie można dać zwykłego dzielnika napięcia żeby dopasować 0-12V do 0-5V ?

> Poszukuję przepływomierza typu MAF który miałby na wyjściu sygnał 0-5V. Ktoś słyszał o czymś takim

> z jakiegos auta? Większość ma max sygnał 12V a to dla mnie za dużo ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.