-
Wycieraczki ?
Tylko Bosch Aerotwin. Stosunek cena/jakość dla mnie najlepszy. Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
-
Kto przeszedł na wielosezonowe i nie żałuje
To w pierwszym sezonie zapewniał i gdyby ten stan utrzymał sie np. 3 sezony to jak majbardziej OK, ale w drugim sezonie nie zapewnia ŻADNEGO poziomu niczego na śniegu, sunie na śniegu jak na letnich. Jeszcze raz powtórzę, pierwszy sezon, a kupione były na jesień były akceptowalne, druga zima - śmietnik i zagrożenie na drodze. Ja piszę o problemach z jazdą po zaśnieżonych drogach osiedlowych 15km/h, a nie o jakimś ściganiu się na ośnieżonych drogach. Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
-
Kto przeszedł na wielosezonowe i nie żałuje
Zgadza się i właśnie dlatego je wybrałem. Liczyłem na cokolwiek osiągów na śniegu (w pierwszym sezonie zimowym było absolutnie wystarczająco, dramat się zaczął dopiero w drugim sezonie zimowym czyli na oponie z przebiegiem ok. 10 kkm) i max osiągów latem, ale latem również się do niczego nie nadają IMHO. Dla mnie te kompromisy są zbyt duże, jednak wolę wydać odrobinę więcej, ale mieć komfort jazdy i 100% osiągów w każdych warunkach. Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
-
Kto przeszedł na wielosezonowe i nie żałuje
Proszę oglądać testy w tym rozmiarze, który mam. W rozmiarze 205/55R16 wersja Evo wcale nie wychodziła źle w testach (top 5 była w praktycznie każdym teście na rynku). I tak świadomie chciałem takie wielosezonowe, które będą najlepsze latem, bo śniegu jest góra 2-3 tygodnie w roku tu gdzie mieszkam. Natomiast uważam, że latem i tak są beznadziejne i nawet budżetowe nowe Barumy Bravuris na których kupiłem samochód zachowywały się lepiej latem. Możecie pisać co chcecie, jeździłem jeszcze na Michellin crossclimate, pirelli all season, oraz wspomniane Hankook, wszystko gównolit. Być może GY Vector są lepsze, ale ja i tak już się nie skuszę. Tylko sezonowe i zmieniać co 4-5 lat obydwa komplety. Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
-
Kto przeszedł na wielosezonowe i nie żałuje
Październik 2020 kupione nówki świeżutkie Bridgestone Weathercontrol A005 Evo 205/55R16. Pierwsza zima wrażenia były przyzwoite, hamowanie na śniegu ok, prowadzenie w miarę, ruszanie ciężko stwierdzić bo samochód 4but z torsenem. Po zimie przyszła wiosna, rozczarowanie hamowania na suchym i prowadzenia na autostradzie, ale OK jakieś kompromisy muszą być. Zrobione w sumie ok 10 kkm do następnej zimy i tak zima 2021/2022 to już jakaś kosmiczna klęska tych opon na śniegu. Trzymanie na zakrętach dno, po prostu dno, bagno i 5 metrów mułu. Tam gdzie na 4-letnich zimówkach pirelli jechałem jakby śniegu nie było, na tym wynalazku samochód wyjeżdżał przodem jak na lodzie. Zakręt które na zimówkach pokonywałem 15-20 km/h tutaj trzeba było jechać dosłownie tocząc się 7-10 km/h. Co ciekawe znajomy w tym samym momencie kupował Hankooki wielosezonowe w rozmiarze 195 i ma identyczne przemyślenia - pierwszy sezon było OK, a druga zima to walka o przeżycie na śniegu. Ja się wyleczyłem skutecznie z tego dziadostwa, chyba, że akurat Bridgestone to taki syf, aczkolwiek w testach wypadal nieźle. Nigdy więcej wielosezonowych opon. Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
-
Czy diesel ma sens?
Wystarczy pooglądać kanał acs motokuncik i można sobie łatwo uświadomić ile usterek jest w BMW i jak kosmiczne są koszty napraw wielu z nich, a ja myślałem, że vag się sypią [emoji1787][emoji2357] Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
-
Reklamacja opon Nokian Snowproof P
Może to niewiele wnosi do tematu, ale mam Pirelli zimowe aktualnie drugi sezon wyprodukowane w Rosji i zero problemów z wyważeniem czy jakością póki co, także chyba nie wszystkie fabryki w Rosji są złe, albo miałem szczęście. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
-
Reklamacja opon Nokian Snowproof P
Kocham te p...e mechaników że i tak nie uznają [emoji2357] Reklamować i tyle. Jest rękojmia, jest gwarancja, a jedno nie wyklucza drugiego. Reklamowałam łącznik stabilizatora Lemforder po 10 miesiącach i oddali kasę po 1,5 tygodnia, warto, warto i jeszcze raz warto walczyć o swoje i nie dać się robić na kasę. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
-
Alfa Romeo Stelvio
Mam Leona 2013 z lampami LED więc się wypowiem: A) podstawowe lampy LED są samopoziomujące, ale bez spryskiwaczy B) moim zdaniem świecą lepiej niż Xenon w Audi A4 B6 2003 lub Audi A6 C6 2006 lub Toyota Avensis 2010, a każdym z tych samochód miałem okazję jechać więcej niż 150 km trasę w nocy C) nie ma żadnego akwarium w lampach, okresowo delikatnie parują w środku co poza wizualnym aspektem nie ma negatywnych skutków i mi nie przeszkadza Podsumowując uważam, że nawet te podstawowe LEDy w Leonie są lepsze niż Xenony w większości samochodów, szczególnie starszych niż 10 lat. Miałem za to okazję jechać Octavia 2019 ze zwykłymi halogenami i uważam, że powinni to wycofać z produkcji w XXI wieku to wygląda jak średniowiecze te żółte jak siki światło - porażka. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
-
Zapach niespalonej beznyzny po rozruchu
A jakiś zapach czujesz po tym odpaleniu czy żadnego? Jeżeli żadnego to zalecam laryngologa i to szybko [emoji1787][emoji106] Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
-
Zapach niespalonej beznyzny po rozruchu
Ale czuć, wyraźnie czuć. Oczywiście jak się silnik rozgrzeje to z benzyny stojąc nad bagażnikiem nie czuć już żadnego zapachu, natomiast z diesla nawet euro 6 czuć nadal nawet jak jest rozgrzany, jak ktoś nie czuje to do laryngologa usunąć polipy z nosa... Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
-
Zapach niespalonej beznyzny po rozruchu
Chyba masz coś nie tak z węchem jak nie czujesz albo nigdy nie szedłeś do bagażnika zaraz po odpaleniu benzyny po całej nocy chociażby euro 5 miała... Tak jak niektórzy nie czują, że diesel euro 6 śmierdzi, albo nie słyszą, że klekoce jak stado bocianów... Ręce opadają. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
-
Zapach niespalonej beznyzny po rozruchu
Pytanie jak mocno śmierdzi bo z każdego benzyniaka śmierdzi benzyną na zimnym zaraz po odpaleniu, nawet Euro 5, może zaczęła na to zwracać uwagę dopiero? Trzeba sprawdzić podstawowe parametry jak korekty paliwowe, napięcie sondy, czujniki stuku czy coś pokazują, a jak wszystko ok to lać i jeździć... Ewentualnie katalizatora już "nie ma" i stąd intensywniejszy zapach. Sprawa raczej z tych banalnych, wystarczy ogarnięty mechanik z komputerem, ale niestety o takich trudno. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
-
Kto przeszedł na wielosezonowe i nie żałuje
Crossclimate+, Vector 4seasons czy Continental allseasoncontact w rozmiarze 205/55R16 jeżeli priorytetem jest przyczepność od wiosny do jesieni, a zimowe parametry są drugorzędne? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
-
Kto przeszedł na wielosezonowe i nie żałuje
Crossclimate+ czy stare? Słabo trzymają? Jaki samochód/moc? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Spajdi
użytkownik
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta