Skocz do zawartości

1.2 69 KM - czy ktos to juz ma? a moze jezdzil ktos?


Rejmi

Rekomendowane odpowiedzi

> jest na sali ktos z tym motorkiem ?

> a moze ktos mial okazje jezdzic autkiem z tym motorkiem?

> interesuja mnie wrazenia i jakies spostrzezenia pobiezne jak i te glebsze co do tego silnika

mamy pande z tym motorem. Wczesniej jezdzilem 1.2 60 (z wypozyczalni). Motor daje rade, choc trzeba go krecic zeby chcial jechac. Wg mnie troche dali ciala ze skrzynia biegow (jest b. dluga jak dla mnie), wydaje sie dluzsza od tej w 60'tce. Nie wiem co wiecej chcesz jeszcze wiedziec

edit - jeszcze dodam, ze jak sie kreci auto po obrotach bo jest dosc zwawe, ja mam odczucie ze jedzie lepiej niz 1.2 60KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ktoś się orientuje czy się różni w budownie nowy silnik 1.2 od starego? To zupełnie nowy silnik,

> czy wprowadzono tylko kilka zmian?

Silnik FIRE tak jak wcześniejsze z tym, że zmienne fazy rozrządu wprowadzili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mamy pande z tym motorem. Wczesniej jezdzilem 1.2 60 (z wypozyczalni). Motor daje rade, choc trzeba

> go krecic zeby chcial jechac. Wg mnie troche dali ciala ze skrzynia biegow (jest b. dluga jak

> dla mnie), wydaje sie dluzsza od tej w 60'tce. Nie wiem co wiecej chcesz jeszcze wiedziec

> edit - jeszcze dodam, ze jak sie kreci auto po obrotach bo jest dosc zwawe, ja mam odczucie ze

> jedzie lepiej niz 1.2 60KM

Biegi są długie, ale autko zbiera się fajnie jak się go lekko wkręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> jest na sali ktos z tym motorkiem ?

> a moze ktos mial okazje jezdzic autkiem z tym motorkiem?

> interesuja mnie wrazenia i jakies spostrzezenia pobiezne jak i te glebsze co do tego silnika

podnosze temat, bo czuje ze jestem winien to silnikowi.

Rzadko smigam Panda (zonowoz) i w ostatni weekend wsiadlem po przerwie ok. 1000km. Teraz auto ma ~2,5kkm i musze przyznac, ze w porownaniu do tego jak jezdziło przy 1,5kkm przebiegu jest przepasc. Bylem totalnie zaskoczony, kompletnie inne auto - teraz czuc ze auto ciagnie, wiec zwracam honor silnikowi - na moje - czuc ze ma te 69KM. Duzo elastyczniejszy i zwawszy niz 1.2 60KM. yay.gif

Cieszylem sie jak dziecko, bo mialem obawy ze cos jest nie tak, ze taki przymulony 270635636-JUMP2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.