Skocz do zawartości

Akt wandalizmu = spray na lakierze


marconit1991

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy koledzy. Po powrocie z austri kolega zadzwonił do mnie że mam auto przemalowane na czarno. Po obejrzeniu tego malunku okazalo się iż jest to KRECHA grubości 15 cm od końca zwęzająca się przy początku na całym prawym boku. Stało się to w czwartek najprawdopodobnej w nocy. Koledzy czym to najlepiej usunąć tak oczywiście zeby nie uszkodzić lakieru. O ile to możliwe to tanio i "domowym" sposobem. Jeśli nie to czy konieczna jest wizyta u lakiernika? Proszę o konkretne wypowiedzi.

P.S słyszałem od kolegi że ponoć pasta tempo + szmatka + duzo czasu i zejdzie czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moi drodzy koledzy. Po powrocie z austri kolega zadzwonił do mnie że mam auto przemalowane na

> czarno. Po obejrzeniu tego malunku okazalo się iż jest to KRECHA grubości 15 cm od końca

> zwęzająca się przy początku na całym prawym boku. Stało się to w czwartek najprawdopodobnej w

> nocy. Koledzy czym to najlepiej usunąć tak oczywiście zeby nie uszkodzić lakieru. O ile to

> możliwe to tanio i "domowym" sposobem. Jeśli nie to czy konieczna jest wizyta u lakiernika?

> Proszę o konkretne wypowiedzi.

> P.S słyszałem od kolegi że ponoć pasta tempo + szmatka + duzo czasu i zejdzie czy to prawda?

jakiś tekst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bytm, tamto w Świętochłowicach, kurna, strach auto zostawić pod blokiem

> jak czymś Ci to zejdzie, to opisz, co zrobiłeś

A no niestety jest, a nie było mnie w bytomiu tylko 3 dni smile.gif (Ta osoba musiała dokładnie wiedzieć że mnie nie bedzie)

Chłopaku smile.gif Zwykły zmywacz do paznokici bezacetonowy smile.gif i schodzi jak marzenie. Dopiero próbowałem na kawałku i jest ok jutro potraktuje moje uno wacikami do demakijażu i zmywaczem do paznokici to wtedy dokładnie opisze jak mi poszło. Juto zabawimy sie w zmywanie makeupu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.