Skocz do zawartości

kupno auta pytanko


knapior89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam male pytanko kumpel znalazl jakiegos pazdzierza ktory odpowiada jego wymagania i sprawa jest nastepujaca gosc kupil autko 3-4 miesiace temu i niezarejestrowal na siebie ciaglosc jest czyli niepowino byc problemow lecz gdy kumpel zapytal o go skarbowke on odpowiedzial ze niemusial placic bo wpisali tysiaka na umowie i przeszlo ze niemusial placic skarbowki ( autko to e36 i troche mnie to dziwi) no i dobra ma go brac czy olac bo dziwne papierki grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam mam male pytanko kumpel znalazl jakiegos pazdzierza ktory odpowiada jego wymagania i sprawa

> jest nastepujaca gosc kupil autko 3-4 miesiace temu i niezarejestrowal na siebie ciaglosc

> jest czyli niepowino byc problemow lecz gdy kumpel zapytal o go skarbowke on odpowiedzial ze

> niemusial placic bo wpisali tysiaka na umowie i przeszlo ze niemusial placic skarbowki ( autko

> to e36 i troche mnie to dziwi) no i dobra ma go brac czy olac bo dziwne papierki

skarbówka nie patrzy na to co pisze w umowie tylko na cenę auta wg eurotaxu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam mam male pytanko kumpel znalazl jakiegos pazdzierza ktory odpowiada jego wymagania i sprawa

> jest nastepujaca gosc kupil autko 3-4 miesiace temu i niezarejestrowal na siebie ciaglosc

> jest czyli niepowino byc problemow lecz gdy kumpel zapytal o go skarbowke on odpowiedzial ze

> niemusial placic bo wpisali tysiaka na umowie i przeszlo ze niemusial placic skarbowki ( autko

> to e36 i troche mnie to dziwi) no i dobra ma go brac czy olac bo dziwne papierki

a pieczatka us jest na umowie? jak tak to nie ma sie o co martwic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam mam male pytanko kumpel znalazl jakiegos pazdzierza ktory odpowiada jego wymagania i sprawa

> jest nastepujaca gosc kupil autko 3-4 miesiace temu i niezarejestrowal na siebie ciaglosc

> jest czyli niepowino byc problemow lecz gdy kumpel zapytal o go skarbowke on odpowiedzial ze

> niemusial placic bo wpisali tysiaka na umowie i przeszlo ze niemusial placic skarbowki ( autko

> to e36 i troche mnie to dziwi) no i dobra ma go brac czy olac bo dziwne papierki

jeśli US się upomni to nie od Twojego znajomego tylko od pośrednika

do rejestracji nie ma potrzeby zgłoszenia w US ( więc kolega bez kłopotu zarejestruje auto ) tylko jak na swojej umowie też napisze tysiaka to lepiej niech się przejdzie do US po potwierdzenie skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak jest ciągłośc to Tobie nic nie grozi, najwyżej się wezmą do dupy znajomemu

za co maja mu sie wziac?

niech pojdzie z nowa umowa i ta poprzednia do swojej skarbowki, i jak ustala inna kwote to najwyzej zaplaci podatek od swojej umowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.