Skocz do zawartości

Clio II kilka usterek


wiesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sąsiadów,kupiłem żonie Clio II po lifcie z 2001 roku 1.2 16v prowadzone z włoch mam pare pytań do użytkowników gdzie znajduje się czujnik termometru temp.zewnętrznej ponieważ na dworze były minusowe temperatury a mi pokazuje od 23 stopni w górę typowo włoska temp.,czy można podkręcić linkę sprzęgła i w którym miejscu bo troszkę wysoko zaczyna brać,jak mocowany jest tylny zderzak potrzebuje go zdjąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam sąsiadów,kupiłem żonie Clio II po lifcie z 2001 roku 1.2 16v prowadzone z włoch mam pare

> pytań do użytkowników gdzie znajduje się czujnik termometru temp.zewnętrznej ponieważ na

> dworze były minusowe temperatury a mi pokazuje od 23 stopni w górę typowo włoska temp.,czy

> można podkręcić linkę sprzęgła i w którym miejscu bo troszkę wysoko zaczyna brać,jak mocowany

> jest tylny zderzak potrzebuje go zdjąć

Co do czujnika,znajduje się on w prawym lusterku.Co do linki nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Się podepnę po siasiedzku pod temat. Pacjent ten sam i z tego samego roku problem troszkę z innej bajki. NIE DZIAŁAJA WYCIERACZKI. Moze ktoś z was mial podobny problem i pomoze namierzyć usterkę. Tylnia wycieraczka działa, spryskiwacze rownież ale wycieraczki niestety nie.

Z góry dzięki za podpowiedzi.

Pozdrawiam 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajac zycie to spalony silnik, przerabialem to zima, trza wyjac i wymienic na sprawny... Ja dalem za swoj niecala 100 i tylko dlatego ze sie spieszylem i najblizej mialem najdrozszy szrot na mazowszu chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Się podepnę po siasiedzku pod temat. Pacjent ten sam i z tego samego roku problem troszkę z

> innej bajki. NIE DZIAŁAJA WYCIERACZKI. Moze ktoś z was mial podobny problem i pomoze namierzyć

> usterkę. Tylnia wycieraczka działa, spryskiwacze rownież ale wycieraczki niestety nie.

> Z góry dzięki za podpowiedzi.

> Pozdrawiam

jakiś przekaźnik npewno jest od nich i tu bym celował zanim wymienisz silniczek za większe pieniądze ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Się podepnę po siasiedzku pod temat. Pacjent ten sam i z tego samego roku problem troszkę z

> innej bajki. NIE DZIAŁAJA WYCIERACZKI. Moze ktoś z was mial podobny problem i pomoze namierzyć

> usterkę. Tylnia wycieraczka działa, spryskiwacze rownież ale wycieraczki niestety nie.

> Z góry dzięki za podpowiedzi.

> Pozdrawiam

Najpierw sprawdź BEZPIECZNIK !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.