Skocz do zawartości

corsa c - dziwne odgłosy spod maski?


romano11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pacjent to corsa c, 2001, nalot 87kkm.

I tak: po włączeniu zapłonu (bez uruchomienia silnika) nie gaśnie kontrolka "auto z kluczem", a kiedyś gasła.

Dalej: nie mogę "wypedałować" błędów komputera - w/w kontrolka nie przestaje migać - po 40. mrugnięciu przestałem liczyc...

No i kolejna sprawa: przy włączonym zapłonie wciskanie pedału gazu daje odgłosy podobne do przesuwania żabek po aluminiowym karniszu... zaś wł/wył zapłonu, gdy gaz jest "na dywanach" daje odgłos piszczenia/zgrzytnięcia... to normalne, czy coś się zatarło? mam coś posmarować/oczyścić/wymienić? niewiem.gif nie mam porównania, jak było w poprzednich latach, bo nigdy takiej próby nie przeprowadzałem.

Pomocy ! blagam.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dalej: nie mogę "wypedałować" błędów komputera - w/w kontrolka nie przestaje migać - po 40.

> mrugnięciu przestałem liczyc...

Brak błędów w pamięci.

> No i kolejna sprawa: przy włączonym zapłonie wciskanie pedału gazu daje odgłosy podobne do

> przesuwania żabek po aluminiowym karniszu... zaś wł/wył zapłonu, gdy gaz jest "na dywanach"

> daje odgłos piszczenia/zgrzytnięcia... to normalne, czy coś się zatarło? mam coś

Wygląda na przepustnicę confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.