Skocz do zawartości

Scenic 1,9d 2000r nie mogę sprawdzić spalania, przebiegu itp


klufa

Rekomendowane odpowiedzi

witam was wydawało mi się że każdy scenic ma możliwość sprawdzenia danych o spalaniu tj, chwilowe, ile przejechano od ostatniego tankowania, ile zostało do przejechania na aktualnym poziomie paliwa.wiem że wystarczyło naciskać z boku manetke od wycieraczek i dane wyświetlały się na wyświetlaczu, u mnie nic nie moge nacisnąć czy to jest normalne że nie mam możliwości sprawdzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam was wydawało mi się że każdy scenic ma możliwość sprawdzenia danych o spalaniu tj, chwilowe,

> ile przejechano od ostatniego tankowania, ile zostało do przejechania na aktualnym poziomie

> paliwa.wiem że wystarczyło naciskać z boku manetke od wycieraczek i dane wyświetlały się na

> wyświetlaczu, u mnie nic nie moge nacisnąć czy to jest normalne że nie mam możliwości

> sprawdzenia?

A może po prostu nie masz kompa pokładowego.

Ja np. w Lagunie z 2000r. mam wszystko oprócz grzanych i elektrycznie sterowanych siedzeń i skóry, a kompa nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w jaki sposób mozna to sprawdzic czy mam czy nie?

> A może po prostu nie masz kompa pokładowego.

> Ja np. w Lagunie z 2000r. mam wszystko oprócz grzanych i elektrycznie sterowanych siedzeń i skóry,

> a kompa nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a czy jest mozliwość coś zmodyfikować i założyć taką manetkę i żebym miał pokazywane wszystkie te

> informacje?

potrzeba była by manetka, nowe liczniki z kompem, jakies podłączenia, moze sie okazac ze bedzie to worek pieniędzy i zwyczajnie sie nie opłaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.