Skocz do zawartości

Amerykanizacja Delty


MarekSz

Rekomendowane odpowiedzi

> rozciągnęli

> zydle jakieś szersze ponoć dali :D

Ja nie jestem w zarzadzie a wiem, ze bedzie klapa. A moze powinni mnie wziac na doradce? Tam kompakty srednio sie sprzedaja wiec jak juz to jakis sedanik food.gif Ale Fiat takeigo nie ma Albea nie przejdzie.

Yaris - sedan. Focus raczej nie jest liderem. Fiesta to zart moze ze dwie w calej Cali w Pazdzierniku widzialem. Tam by sie przydal jakis fun car. Bardzo dobrze sprzedaje sie Soul zlosnik.gif Albo jakis SUV.

Ale niech probuja narazie to ja bym tam widzial alfe z mocna benzyna jako taki europejski sportowy woz + mito. A taka lancia za przeproszeniem delta hehe.gif Z niecierpliwoscia czekam na wyniki sprzedazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja nie jestem w zarzadzie a wiem, ze bedzie klapa. A moze powinni mnie wziac na doradce? Tam

> kompakty srednio sie sprzedaja wiec jak juz to jakis sedanik Ale Fiat takeigo nie ma Albea

> nie przejdzie.

> Yaris - sedan. Focus raczej nie jest liderem. Fiesta to zart moze ze dwie w calej Cali w

> Pazdzierniku widzialem. Tam by sie przydal jakis fun car. Bardzo dobrze sprzedaje sie Soul

> Albo jakis SUV.

> Ale niech probuja narazie to ja bym tam widzial alfe z mocna benzyna jako taki europejski sportowy

> woz + mito. A taka lancia za przeproszeniem delta Z niecierpliwoscia czekam na wyniki

> sprzedazy.

jako dodatek do torebki całkiem nie zły, ale rynku chyba nie podbije zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.