Skocz do zawartości

Dobra Pany - panorama - problema jest


Hans15336

Rekomendowane odpowiedzi

Szwagier ma problema z dachem zlosnik.gif

Objaw :

1. Nie działa sterowanie roletą

2. Nie przechodzi autoadaptacji - gdy zamknie dach szklany silnik z przodu stuka.

Co zostało zrobione :

1. Szyby zostały ściągnięte - i to co możliwe nasmarowane

Co zauważono :

1. Podczas gdy nie było szklanych tafl lewa strona wyprzedzała prawa i silnik stukał

2. Prawdopodobnie ten grzybek się blokował został pożądnie nasmarowany i pkt 1 zdarzał sie coraz rzadziej.

Jakies sugestie ?? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pewnie coś się zepsuło biglaugh.gif

2. U mnie działa bez zarzutu zakrecony.gif

...sorry, ale nie mogłem się powstrzymać od udzielenia konstruktywnej i pomocnej odpowiedzi 270635636-JUMP2.gif

... a tak na poważnie, nie wiem na ile to pomogło, a ile w tym przypadki, ale jak u mnie przeskakiwał z pierwszego 'stopnia' otwarcia, na trzeci.... a kalibracja nie pomagała, odłączyłem aku na trochę i problem znikną wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... a tak na poważnie, nie wiem na ile to pomogło, a ile w tym przypadki, ale jak u mnie

> przeskakiwał z pierwszego 'stopnia' otwarcia, na trzeci.... a kalibracja nie pomagała,

> odłączyłem aku na trochę i problem znikną

sprawdzimy to , zobacze jeszcz czy FES ma cos ciekawego do zaoferowania w temacie dachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> że "centralka" nie wie że dach już jest zamknięty i dalej go zamyka

Czyli jakiś czujnik albo kalibracja.

Pozdrawiam BAS

ps. Nie mam i nie miałem styczności ze sky window, więc powyższe wypowiedzi nie są oparte na doświadczeniu, są to jedynie moje domysły.

ps2. Z tego co pamiętam to ktoś na kąciku radził w razie problemów ze sky window wycieczkę do ASO Mercedes-Benz, gdzie mają doświadczenie z tą konstrukcją, zdaje się, że taka sama konstrukcja jeździ w A-klasse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli jakiś czujnik albo kalibracja.

Pytanie czy taki posiada nie znaleźliśmy żadnych kableków idących do rynienek dachu.

> Pozdrawiam BAS

> ps. Nie mam i nie miałem styczności ze sky window, więc powyższe wypowiedzi nie są oparte na

> doświadczeniu, są to jedynie moje domysły.

> ps2. Z tego co pamiętam to ktoś na kąciku radził w razie problemów ze sky window wycieczkę do ASO

> Mercedes-Benz, gdzie mają doświadczenie z tą konstrukcją, zdaje się, że taka sama konstrukcja

> jeździ w A-klasse.

Ja raz byłem Pan zapytał jakie auto i odpowiedział że serwisują tylko MB hehe.gifhehe.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanei czytaki posiada nie znaleźliśmy żadnych kableków idących do rynienek dachu.

Bo może to być realizowane na zasadzie wzrostu oporu na poziomie silnika napędzającego sw, tak jak zdaje się jest to realizowane w przypadku podnośników szyb.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.