Skocz do zawartości

Żarniki PHILIPS D2S 85122+, ori czy to podróba?


pol_sc

Rekomendowane odpowiedzi

Heyka

PHILIPS D2S 85122+ czy ktoś z Was spotkał się z takim żarnikiem na rynku ??

Wiem ze firma philips produkuje żarniki D2S 85122 o barwie 4300, natomiast na rynku jest sporo podobno oryginalnych żarników Philips o oznaczeniu 85122+ i barwie 4800, rzekomo jest to poprawiona wersja żarnika.

LINK

No właśnie, pytanie czy to prawda? Na oficjalnej stronie producenta nie ma żadnej wzmianki na ten temat, ale na kilku zagranicznych serwisach jakieś info na temat tej żarówki było ale nie do końca pewne jak dla mnie.

Napiszcie co wiecie o tych żarówkach, na pewno macie jakieś doświadczenie na ten temat smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zadaj pytanie na stronie producenta to ktoś Ci odpowie

> ja tak zrobiłem i jakaś pani mi ładnie wsio opisała

tak też uczyniłem w zeszłym tygodniu lecz nie dostałem jeszcze odp wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz zapytanie na głównego mejla Philipsa.

Angielski znasz 3 pytania zadasz wink.gif

Ewentualnie Polski przedstawiciel chcąc być do klienta frontem nie zadem sam powinien się postarać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Napisz zapytanie na głównego mejla Philipsa.

> Angielski znasz 3 pytania zadasz

> Ewentualnie Polski przedstawiciel chcąc być do klienta frontem nie zadem sam powinien się postarać.

taką oto dostałem odp po wysłaniu do działu PHILIPS LIGHTING, do działu do którego jest kontakt na stronie internetowej producenta, obok informacji handlowych na temat żarówek samochodowych :

"Szanowny Panie Owczarek,

bardzo dziekujemy za kontakt z firma Philips Lighting.

Kontaktowal sie Pan z nami w sprawie zarnikow D2S.

Niestety nie jestesmy w stanie Panu pomoc, poniewaz zarniki samochodowe nie podlegaja naszej obsludze.

W zwiazku z tym proponujemy Panu kontakt ze sprzedawca tego produktu, ktory z pewnoscia udzieli Panu wszelkich informacji na ten temat.

W kwestii oryginalnosci produktu informujemy, iz firma Philips przyjmuje taki produkt za oryginalny na ktorym widnieje nadruk/logo Philips.

"

śmiech na sali zlosnik2.gifzlosnik2.gifzlosnik2.gifzlosnik2.gifzlosnik2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A zadałeś pytanie skoro przyjmują produkt za swój z kim może o tym produkcie porozmawiać?

> Może dostałeś się do działu oświetlenie domowe albo ogrodowe

oczywiście że zadałem i uzyskałem taką samą odpowiedź sciana.gif

"Szanowny Panie Owczarek,

Do naszych obowiazkow nie należy weryfikacja oryginalnosci produktow wystawianych na aukcjach internetowych.

W zwiazku z tym, iz nie posiadamy informacji o ktore Pan pyta proponujemy kontakt ze sprzedawca."

trochę mnie to zirytowało i olałem "miłą" panią z obsługi technicznej philips lighting i zadzwoniłem na infolinię, od kompetentnego gościa uzyskałem informację iż firma Philips sprzedaję żarniki 85122+ i jest to oficjalny produkt ich marki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cóż to za problem rozpoznać oryginał??

Przecież pan w opisie aukcji napisał że jego żarówki mają "krztałtne" literki.

Wniosek z tego płynie prosty - te które mają literki "niekrztałtne" są "nieorginalne"zlosnik.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może źle sformułowałeś pytanie a oni to podłapali

Quote:

Witam Serdecznie

Czy produkują państwo żarniki D2S o oznaczeniu 85122+ ??

Na rynku można kupić takie żarniki, jednak nie jestem pewien czy to jest państwa oryginalny produkt. jeśli tak to proszę o informację jaka jest różnica pomiędzy 85122 a 85122+ ?

Pozdrawiam Serdecznie

Paweł Owczarek


jaśniej się już chyba nie dało rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.