Skocz do zawartości

Paraflu


tomasz01

Rekomendowane odpowiedzi

Jest sobie dziadek (mój) i Fiat 600 (dziadka) zlosnik.gif

Dziadek sobie zażyczył, żeby zakupić Mu płyn chłodzący - we książce

serwisowej wyczytał że ma być Paraflu - i taki ma być alien.gif

Powiedzcie mi proszę czy są różne - oprócz różnicy koncentrat / gotowy do użycia?

Jakieś kolory - niebieski, czerwony, czarny? Czymś to się ewentualnie różni? clown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest sobie dziadek (mój) i Fiat 600 (dziadka)

> Dziadek sobie zażyczył, żeby zakupić Mu płyn chłodzący - we książce

> serwisowej wyczytał że ma być Paraflu - i taki ma być

> Powiedzcie mi proszę czy są różne - oprócz różnicy koncentrat / gotowy do użycia?

> Jakieś kolory - niebieski, czerwony, czarny? Czymś to się ewentualnie różni?

jest niebieski i różowy - czym sie różnią nie wiem niewiem.gif wiem ze do starszych był lany niebiskie a chyba właśnie od wprowadzenia 600 lali do nich różowy.

Jeśli jestem w błędzie niech ktoś poprawi

Ja osobiście i na starym silniku i na nowym jeździłem na niebieskim paraflu i nigdy nie miałem absolutnie żadnych problemów z chłodzeniem. Nawet podczas postojów w korkach latem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jest niebieski i różowy - czym sie różnią nie wiem wiem ze do starszych był lany niebiskie a

> chyba właśnie od wprowadzenia 600 lali do nich różowy.

> Jeśli jestem w błędzie niech ktoś poprawi

> Ja osobiście i na starym silniku i na nowym jeździłem na niebieskim paraflu i nigdy nie miałem

> absolutnie żadnych problemów z chłodzeniem. Nawet podczas postojów w korkach latem...

z tego co wiem bo starzy mieli fiatow troszke to byl zielony, niebieski tez widzialem a teraz maja w sedici jakis taki pomarancz czy cus to chyba zalezy od tego z czego masz chlodnice ale nie dam sobie reki uciac 270751858-jezyk.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram kmarka ok.gif tuż przed samą podróżą do Danii odwiedziłem standardowo mojego mechanika - przegląd wiadomka itp. kupiłem olej i właśnie paraflu - bo dobre ceny ma wink.gif czarna butelka 1l, idealna w podróż koncentrat zlosnik.gif wczoraj dolewałem - jest różowy wink.gif Majster pracuje na fiacie stąd doświadczenie z tym płynem zapewne smile.gif kupuj Dziadkowi Różowego Paraflu w koncentracie i 600ta i Dziadziuś bedą zadowoloni waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.