Skocz do zawartości

Numer VIN


Dareks

Rekomendowane odpowiedzi

powiedzcie mi czy zakładam zbyt idealistycznie że ASO Fiata w Polsce mają dostęp do bazy VIN Fiata w Europie? Dokładniej mi chodzi o to, czy w naszym ASO można sprawdzić po VINie historię Bravo sprowadzonego z Włoch?

A drugie pytanie to czy nasza kochana policja, jak im podam VIN i numer nadwozia to może sprawdzić czy auto nie było kradzione w UE? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> powiedzcie mi czy zakładam zbyt idealistycznie że ASO Fiata w Polsce mają dostęp do bazy VIN Fiata

> w Europie? Dokładniej mi chodzi o to, czy w naszym ASO można sprawdzić po VINie historię Bravo

> sprowadzonego z Włoch?

nie wiem ale (ze slyszenia, czyli nie przykladaj wagi) to fiat nie ma centralnej bazy ... tutaj tylko VW sie wybija na + smile.gif

> A drugie pytanie to czy nasza kochana policja, jak im podam VIN i numer nadwozia to może sprawdzić

> czy auto nie było kradzione w UE?

podobno tak, ale znam sytuacje kiedy auto zostalo sprzedane w polsce a dopiero potem zgloszone jako kradzione (w sensie cwaniaki kupili na 'firme' na kredyt gdzies w hiszpanii, przyjechali do pl i sprzedali, a potem zglosili kradziez - tylko ze to byla fura za duzo ponad 100kpln, wiec moze z fiatem nikt sie tak nie bedzie bawil)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podobno tak, ale znam sytuacje kiedy auto zostalo sprzedane w polsce a dopiero potem zgloszone jako

> kradzione (w sensie cwaniaki kupili na 'firme' na kredyt gdzies w hiszpanii, przyjechali do pl

> i sprzedali, a potem zglosili kradziez - tylko ze to byla fura za duzo ponad 100kpln, wiec

> moze z fiatem nikt sie tak nie bedzie bawil)

z Bravo z 2008r chyba by tak nie kombinowali mam nadzieję... blush.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znaczy może czy nie może?

> mały edit, byłem, widziałem, macałem i auto jest jednak z Niemiec nie z Włoch... jakbym podał VIN,

> to szaman by coś mógł sprawdzić?

kolega Saigon Twoim przyjacielem bedzie, skrobnij priva to moze cos info uda Ci sie po vinie wydobyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.