Skocz do zawartości

uszczelka pod głowicą 1.1


mat777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę o radę:

- czy warto wymieniać uszczelkę pod głowicą jeśli w tej chwili wilgotna jest miska olejowa? Pytam ponieważ zbliża się przegląd 120k i wypadłoby wymienić m.in. rozrząd, wyregulować zawory, a to prawie po tej samej robocie. Czy czekać kolejne 20tyś.

- czy możecie doradzić jakiś warsztat gdzie dobrze wykonają usługę wymiany uszczelki pod głowicą bądź dobrze wykonają czynności przewidziane dla przebiegu 120k - Panda 1.1

Interesują mnie warsztaty 'w szerokich okolicach' Katowic. W ASO wydaje mi się drogo, a może mylę się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Proszę o radę:

> - czy warto wymieniać uszczelkę pod głowicą jeśli w tej chwili wilgotna jest miska olejowa? Pytam

> ponieważ zbliża się przegląd 120k i wypadłoby wymienić m.in. rozrząd, wyregulować zawory, a to

> prawie po tej samej robocie. Czy czekać kolejne 20tyś.

> - czy możecie doradzić jakiś warsztat gdzie dobrze wykonają usługę wymiany uszczelki pod głowicą

> bądź dobrze wykonają czynności przewidziane dla przebiegu 120k - Panda 1.1

> Interesują mnie warsztaty 'w szerokich okolicach' Katowic. W ASO wydaje mi się drogo, a może mylę

> się?

spod głowicy cieknie czy z pod pokrywy zaworów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.