Skocz do zawartości

Koncowki drazka kier. i laczniki stab. - MEYELE, NK, inne ?


Lcf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam Mondeo MK2 2.5 V6 i pare rzeczy do wymiany w zawieszeniu przednim. Autem pojezdze max pol roku, wiec nie chce inwestowac w nie duzych pieniedzy. Z racji tego, ze po wymianie koncowek drazka kier. bedzie robiona zbieznosc, to te czesci moga byc lepszej jakosci, laczniki drazka stab. wymiana prosta wiec nie ma sie co szarpac z kasa. Zastanawialem sie nad koncowkami NK lub MEYLE - koszt ok. 33zl/szt, FEBI BILSTEIN - 39zl/szt, a drazki MAX-GEAR - 22zl/szt, DACHSTEIN - 25zl/szt, lub dolozyc pare zlotych i kupic porzadne Moog - 28zl/szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> mam Mondeo MK2 2.5 V6 i pare rzeczy do wymiany w zawieszeniu przednim. Autem pojezdze max pol roku,

> wiec nie chce inwestowac w nie duzych pieniedzy. Z racji tego, ze po wymianie koncowek drazka

> kier. bedzie robiona zbieznosc, to te czesci moga byc lepszej jakosci, laczniki drazka stab.

> wymiana prosta wiec nie ma sie co szarpac z kasa. Zastanawialem sie nad koncowkami NK lub

> MEYLE - koszt ok. 33zl/szt, FEBI BILSTEIN - 39zl/szt, a drazki MAX-GEAR - 22zl/szt, DACHSTEIN

> - 25zl/szt, lub dolozyc pare zlotych i kupic porzadne Moog - 28zl/szt

poczytaj o koncowkach stabilizatora PL firmy JGR Remach

ja jestem bardzo zadowolony z ich jakosci i ceny ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.