Skocz do zawartości

nowy zderzak i tylne lampy sobie zapodalem :)


Codename47

Rekomendowane odpowiedzi

O tym silniku właśnie to można powiedzieć z całą pewnością, pięknie reaguje na dodanie gazu zlosnik.gif

Wiem, że niedyskretnie ale zapytam dla pewności, sam nie pojechałeś, prawda hmm.gif

PS. Chyba, że pojechałeś na "łowy" biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O tym silniku właśnie to można powiedzieć z całą pewnością, pięknie reaguje na dodanie gazu

> Wiem, że niedyskretnie ale zapytam dla pewności, sam nie pojechałeś, prawda

> PS. Chyba, że pojechałeś na "łowy"

niestety nie pojechalem na lowy zabralem ze soba FIDOwke smile.gif hehe a towary wloskie ladne sa i chetnie nauczylbym sie ich jezyka smile.gif

ps-mnie od pewnego czasu znowu korci by jakiegos szybkiego fiata skrecic smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niestety nie pojechalem na lowy zabralem ze soba FIDOwke hehe a towary wloskie ladne sa i chetnie

> nauczylbym sie ich jezyka

> ps-mnie od pewnego czasu znowu korci by jakiegos szybkiego fiata skrecic

musza byc nudne te wakacje ze caly czas na necie siedzisz 270751858-jezyk.gif , w drodze powrotnej mozesz zachaczyc o holandie smile.gif pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> musza byc nudne te wakacje ze caly czas na necie siedzisz , w drodze powrotnej mozesz zachaczyc o

> holandie pozdro

mialem srednia pogode... w niedziele non stop deszcz... jopa.. no i jak wskakiwalem do hotelu to sprawdzalem co sie dzieje na necie smile.gif bo wifi mieli wiec uzywalem telefonu smile.gif do neta bo nie zabralem laptopa smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.