Skocz do zawartości

Michał Kościuszko w JWRC


ALIEN_Rally

Rekomendowane odpowiedzi

W sezonie 2006 Michał Kościuszko i Jarek Baran wystartują w Mistrzostwach Świata - jest to pierwsza i jedyna polska załoga, która weźmie udział w cyklu Junior WRC. Zawodnicy pojadą samochodem Suzuki Ignis z numerem startowym 44 w sześciu rajdach: Szwecji, Katalonii, Sardynii, Niemiec, Finlandii i Turcji.

- Bardzo się cieszę, że już w nadchodzącym sezonie będę mógł wystartować w Mistrzostwach Świata. To wielka szansa i jednocześnie wielkie wyzwanie. W sezonie 2006 nastawiam się przede wszystkim na zdobywanie doświadczeń i poznanie specyfiki rajdów, zaliczanych do Mistrzostw Świata. Wierzę, że taka taktyka zaprocentuje w przyszłości – powiedział Michał Kościuszko – Konkurencja na pewno będzie duża, tym bardziej, że wielu zawodników wystartuje samochodami Suzuki. Myślę, że nasze dobre tegoroczne doświadczenia z Ignisem, którym będziemy z Jarkiem startować w Junior WRC, na pewno nam pomogą w rywalizacji z konkurencją.

- Powrót na trasy WRC bardzo mnie cieszy - mówi Jarek Baran. - Atmosfera Mistrzostw Świata jest wspaniała. Przed nami sześć różnych rajdów, w tym Rajd Szwecji, który moim zdaniem jest najpiękniejszy w całym cyklu. Czeka nas trudny rok zdobywania doświadczeń, ale jestem przekonany, że to będzie dobry sezon!

Samochód do startów załogi w Mistrzostwach Świata będzie przygotowywała czeska stajnia rajdowa JM Engineering Zlin.

za autoklub.pl

no ja jestem bardzo ciekaw jak bedzie sie prezentowal na tle kierowcow ze swiata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no no, Kubica w F1, Kościuszko w JWRC, Rajd Polski zgłaszany do MŚ -

> ładnie ładnie, może wreszcie coś się zacznie dziać

No i jeszcze Kuzaj w PCWRC...naprawde ciekawie moze byc.Tylko czy ktos pokaze wiecej w Tv niz tylko kilkosekundowe sprawozdanie... icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no i moze w WRC na Eurosporcie tez cos wspomną...

nie tak wspomną, bo przecież i na TV4 i na Eurosporcie są relacje, co prawda poświęcają tam uwagę głównie kierowcą wurców, ale w tym sezonie fabryki sa tylko 2 troche prywatnych więc może wiećej uwagi poświęcą innym wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie tak wspomną, bo przecież i na TV4 i na Eurosporcie są relacje, co

> prawda poświęcają tam uwagę głównie kierowcą wurców, ale w tym

> sezonie fabryki sa tylko 2 troche prywatnych więc może wiećej

> uwagi poświęcą innym

mysle ze beda troche poswiecac czasu polakom.tzn nadzieje mam taka,bo ciekaw jestem jak pojdzie dla polskiego mc'crasha i mistera dzianego zlosnik.gifno offence devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mysle ze beda troche poswiecac czasu polakom.tzn nadzieje mam taka

Eurosport raczej pewnie nie, bo oni dostają gotowy materiał i tylko go tłumaczą.

Ale myślę że na TV4 może być więcej, bo oni chyba dostają więcej materiału od WRC i sami przygotowują realcję. Także wydaje mi się, że u nich może być lepiej wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Eurosport raczej pewnie nie, bo oni dostają gotowy materiał i tylko

> go tłumaczą.

> Ale myślę że na TV4 może być więcej, bo oni chyba dostają więcej

> materiału od WRC i sami przygotowują realcję. Także wydaje mi

> się, że u nich może być lepiej

No i jeszcze zapewne Wislak z Martyna dadzą krótką relację słowną ...w Automaniaku ziew.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.