Skocz do zawartości

Filtr oleju UFI


Rekomendowane odpowiedzi

Są u was dostępne filtry UFI?

Fiat (i zreszta nie tylko, również np. Audi czy BMW) montuje je na pierwszy montaż.

Cena oryginału w ASO jest kosmiczna, a model 23.438.00 (oleju do 1.4 16V) w zeszłym roku kupiłem w Poznaniu poniżej 18 zeta, teraz nie ma frown.gif Mam jeszcze jeden w zapasie, ale mogłem wykupić cały stock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Są u was dostępne filtry UFI?

> Fiat (i zreszta nie tylko, również np. Audi czy BMW) montuje je na pierwszy montaż.

> Cena oryginału w ASO jest kosmiczna, a model 23.438.00 (oleju do 1.4 16V) w zeszłym roku kupiłem w

> Poznaniu poniżej 18 zeta, teraz nie ma Mam jeszcze jeden w zapasie, ale mogłem wykupić cały

> stock.

A to aż takie ważne jaki będzie ten filtr icon_eek.gif? Zdaję sobie sprawę, że są lepsze i gorsze, ale czy to aż tak bardzo wpłynie na zużycie tego prostego, w sumie klepanego od lat silnika?

Ja tam nawet nie wiem co mi ostatnio wsadzili na przeglądzie, chyba Sędziszów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja tam nawet nie wiem co mi ostatnio wsadzili na przeglądzie, chyba Sędziszów.

Po prostu lubię mieć dobrą jakość za rozsądną cenę. UFI przy tym wypada dobrze.

A mam doświadczenie z poprzednim samochodem - u mnie słynna magistrala w 1.4 12V się nie zatkała smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po prostu lubię mieć dobrą jakość za rozsądną cenę. UFI przy tym wypada dobrze.

> A mam doświadczenie z poprzednim samochodem - u mnie słynna magistrala w 1.4 12V się nie zatkała

Fabrycznie był UFI, zakładam UFI. Nie szukam i nie kombinuję. Olej Selenia WR, zalewam tym samym. Pokombinować to sobie można z powietrzem albo azotem w kołach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.