Skocz do zawartości

Wymiana PASA TYLNEGO UNO!! POPRAWIONY TEMAT


ishater

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam.

> Czy ktoś orientuje się jaki jest przybliżony koszt wymiany tylnej belki? Niedawno miałem stłuczke i

> nie wiem czy lepiej wymienić (koszt nowej 70zl + robota) czy dać działać blacharzowi

> czekam na odp. pozdro

Ja bym po prostu wolał nową...ale to moje zdanie...no chyba że ta belka jest nie za bardzo pogięta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacharz nie powinien klepać czy wspawywać łat do belki - jest to w końcu tzw. belka skrętna;która jest sprężysta i mocno odkształca się zwłaszcza na polskich drogach czytaj dołach. Myślę też, że nie jest to zwykła blacha, lecz sprężysta krzemowa, trudniej spawalna. Wspawane łaty raczej szybko mogą narobić bałaganu.

Stąd wynika, że lepiej szukać zdrowej belki na szrotach za nieduże pieniądze lub w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Blacharz nie powinien klepać czy wspawywać łat do belki - jest to w końcu tzw. belka skrętna;która

> jest sprężysta i mocno odkształca się zwłaszcza na polskich drogach czytaj dołach. Myślę też,

> że nie jest to zwykła blacha, lecz sprężysta krzemowa, trudniej spawalna. Wspawane łaty raczej

> szybko mogą narobić bałaganu.

> Stąd wynika, że lepiej szukać zdrowej belki na szrotach za nieduże pieniądze lub w sklepie.

PANOWIE

nastąpiła pomyłka z mojej strony.Oczywiście chodziło mi o PAS TYLNY.

Nie wiem czemu mi się ta belka na klawiature nawinęła... przepraszam za błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Czy ktoś orientuje się jaki jest przybliżony koszt wymiany PASA TYLNEGO? Niedawno miałem stłuczke i

> nie wiem czy lepiej wymienić (koszt nowej 70zl + robota) czy dać działać blacharzowi

> czekam na odp. pozdro

ja bym wymienil....koszt nie duzy ( blacharz to za 150 zrobi , lakierowac przeciez nie trrzeba tylko zaqbezpieczyc ) a przynajmniej nie bedzie rdzewiec zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> PANOWIE

> nastąpiła pomyłka z mojej strony.Oczywiście chodziło mi o PAS TYLNY.

> Nie wiem czemu mi się ta belka na klawiature nawinęła... przepraszam za błąd.

Ja się domyśliłem ale jakbyś chciał kupić belkę to mam hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.