Skocz do zawartości

Regeneracja odbłyśników - xenon


slon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktos korzystał? Znajomy ma lampy xenonowe w środku są lekko matowe, z zewn plastik tez matowy. Podobno czynią cuda...

Znacie jakieś dobre warsztaty?Ktoś korzystał?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Czy ktos korzystał? Znajomy ma lampy xenonowe w środku są lekko matowe, z zewn plastik tez matowy.

Ale co ma matowe ? Klosz lampy ? Jak klosz to spolerować trzeba i będzie ok a dodatkowo rozkleić i wyczyścić w środku. Jeśli ma zmatowiony odbłyśnik soczewki to zapewne ma już rozebrane lampy i rozkręcone soczewki. Sam odbłyśnik może wysłać do http://www.regeneracja-hc.com/ ok.gif Kumpel wysyłał swoje ksenony w całości w celu wyczyszczenia, regeneracji odbłyśników od ksenonu i długich oraz uszczelnienia lampy, robota profi. Ja miałem słać swoje ale w końcu zrobiłem bixenon na nowych soczewkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale co ma matowe ? Klosz lampy ? Jak klosz to spolerować trzeba i będzie ok a dodatkowo rozkleić i

> wyczyścić w środku. Jeśli ma zmatowiony odbłyśnik soczewki to zapewne ma już rozebrane lampy i

> rozkręcone soczewki. Sam odbłyśnik może wysłać do http://www.regeneracja-hc.com/ Kumpel

> wysyłał swoje ksenony w całości w celu wyczyszczenia, regeneracji odbłyśników od ksenonu i

> długich oraz uszczelnienia lampy, robota profi. Ja miałem słać swoje ale w końcu zrobiłem

> bixenon na nowych soczewkach.

Niby oryginały hella duzy przebieg ok 300.000 wiadomo jak to sie w wawie zrobilo przez 10 lat w korkach itp to moglo sie wypalic smile.gif Ile kosztowala taka impreza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niby oryginały hella duzy przebieg ok 300.000 wiadomo jak to sie w wawie zrobilo przez 10 lat w

> korkach itp to moglo sie wypalic Ile kosztowala taka impreza?

Kolega za lampy od Audi A4 b5 zapłacił chyba 280pln za komplet. Cztery odbłyśniki (2x soczewka + 2x drogowe) oraz czyszczenie i polerowanie plastikowych kloszy. Efekt, światła jak nowe waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolega za lampy od Audi A4 b5 zapłacił chyba 280pln za komplet. Cztery odbłyśniki (2x soczewka + 2x

> drogowe) oraz czyszczenie i polerowanie plastikowych kloszy. Efekt, światła jak nowe

No właśnie chce polecic koledze, zeby zregenerował oryginalne Hella a nie kupował badziewne zamienniki. Tak będzie o wiele chyba lepiej, a cenowo bez porównania. Co oryginał to oryginał. Dzięki bardzo za informacje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.