Skocz do zawartości

Docisk sprzęgła


Pirat7993

Rekomendowane odpowiedzi

złom złom złom

pytanie tylko dlaczego tak krzywo zostało zjechane , albo było felerne albo źle złożone coś tu nie gra wygląda jakby krzywo założone pooglądaj drugą stronę czy równo pracowała a pozatym wygląda jakbyś trzymał cały czas nogę na sprzęgle .Teraz tak uczą instruktorzy ,że jak się stoi w korku albo na światłach to sprzęgło wciśnięte a później ono właśnie tak wygląda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> OK nie chcałem cię obrazić

spoko , nie obraziłem sie ok.gifzlosnik.gif

no nic , szkoda tylko nowego docisku

a ktos wie jak sprawdzic docisk jak jest luzem(chodzi mi o inny) i stwierdzic czy cos z niego jeszcze bedzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety szmelc ;P ale to mamy skutek wink.gif teraz musimy poszukać przyczyne żeby na nowym nie było to samo 270751858-jezyk.gif

najczęściej albo łożysko oporowe nie ma "luzu jałowego" tzn sprzęgło za mocno podciągnięte i łożysko już dotyka listków

albo za ciasno pracuje na tulei wałka sprzęgłowego moja rada to papierek ~150-200 dokładnie wyczyścić i na smar to dać żeby to luźno pracowało wink.gif wtedy pięknie sprzegiełko pracuje wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ktos wie jak sprawdzic docisk jak jest luzem(chodzi mi o inny) i stwierdzic czy cos z niego

> jeszcze bedzie ?

kwestia doświadczenia wink.gif jeśłi nowy to wiadomo szukasz uszkodzeń z transportu ;P jeśli używka to patrzysz na listki w jakiej są kondycji czy w jednym położeniu nei wytarte itp, czy docisk nie dzwoni uderzajać w niego itp wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.