Skocz do zawartości

Ladowanie awaryjne aku?


Michal777

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie Ci ja mam zlosnik.gif

czy podpiecie kabla plus do grubego kabla od rozrusznika i minusa do budy, podladuje troche padniety aku? od razu mowie, ze wiem, ze lepszym pomyslem byloby podpiecie do samego aku tych kabli, ale sie nie da bo pacjent stoi zamkniety i nawet zamkiem nie ruszy, bo pradu nie ma... czy taki manewr cos moze dac czy to byzydura?

Zdroowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A z kluczyka się nie da go otworzyć?

> Pewnie kluczyka nie ma........

> Jeśli w samochodzie nie ma zwarcia, to możesz próbowac tak podłaczać prostownik.

> Pozdro

> Bartek

nie ma zwarcia, kluczyki sa ale nie pasuja zlosnik.gif nie mam jak podejsc z prostownikiem, jedynie naladowany aku podpiac moge do powyzszych punktow, jesli tylko ma to sens kurna mania smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie ma zwarcia, kluczyki sa ale nie pasuja nie mam jak podejsc z prostownikiem, jedynie naladowany

> aku podpiac moge do powyzszych punktow, jesli tylko ma to sens kurna mania

Podlacz naladowany aku i otworz samochod centralnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> taki jest plan, zastanawiam sie jak duzy wplyw ma zabrudzenie koncowki kabla i sruby plusa...

> ciezko tam podejsc zeby to oczyscic ale jak trzeba to cos poknuje...

Jak bys planował odpalac samochod w taki sposob to czystosc styku by miala znaczenie ale aby uruchomic centralny zamek to nie trzeba, najlepiej jeden niech podpina aq a drugi otwiera bryke, zmininimalizujesz wtedy ryzyko zwarcia itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy taki manewr cos moze dac czy to byzydura?

Masa to masa, a plus akumulatora leci prosto do rozrusznika, więc instalację zasilisz. Nie pomyl zacisków rozrusznika, bo jak samochód jest na biegu to ruszy i może komuś klatę przyorać grinser006.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie pomyl

> zacisków rozrusznika, bo jak samochód jest na biegu to ruszy i może komuś klatę przyorać .

Myślisz chyba o zwarciu zacisków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masa to masa, a plus akumulatora leci prosto do rozrusznika, więc instalację zasilisz. Nie pomyl

> zacisków rozrusznika, bo jak samochód jest na biegu to ruszy i może komuś klatę przyorać .

automat wiec nie ma problemu zlosnik.gif nie dalo rady kurna, czas na specjalistow smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.