Skocz do zawartości

do oceniaczy po fotkach


kozi39

Rekomendowane odpowiedzi

ja to wróżyć nie lubie, ale fotel kierowcy ma uszkodzony zagłowek. pod maska lewe sruby od lampy sa przyrdzewiałe natomiast prawe funkiel nówka.

kratki halogenów jakos tak dziwnie spasowane ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja to wróżyć nie lubie, ale fotel kierowcy ma uszkodzony zagłowek. pod maska lewe sruby od lampy sa

> przyrdzewiałe natomiast prawe funkiel nówka.

> kratki halogenów jakos tak dziwnie spasowane ...

ale zwróć uwagę że śrubki te nowe są jakby do starej lampy i w drugiej odwrotnie grinser006.gif

wygłuszenie maski powinno być? oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu mocno podciągnięta tablica rej- pewnie zasłania połamane poprzeczki przy wlocie powietrza do chłodnicy- świadczą o tym wyłamane z mocowań zaślepki na halogeny

warto się dobrze przyjrzeć przedniemu pasowi oraz reflektorom- czy oryginalne są, podobnie jak atrapa- ma czarne nowe śrubki

zagłówek- pewnie wycięty w barbarzyński sposób na ...wieszak na ubrania.

tylny tłumik- warto zerknąć - jakoś na bok ucieka- może już kończy żywot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko jak autko smile.gif a do tych zaślepek w zderzaku to powiem wam że też mi się troche opuściły a autko ma 3 lata .( może dlatego że gdzieś w zaspie skączył podróż ) no co słyszałem i czytałem że z 2003 roku coś chyba wadliwee sprzęgła miały jeśli dobrze pamiętam ... ktoś by musiał autko dokładnie oblukać waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale zwróć uwagę że śrubki te nowe są jakby do starej lampy i w drugiej odwrotnie

> wygłuszenie maski powinno być?

maski nie powinno ale cos bylo z przodem robione na pewno ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.