Skocz do zawartości

Klimatronik - prawa strona nie chłodzi


tomashx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z klimatyzacją i nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi. Moj prblem polega na tym, że lewa strona (kratka przy oknie kierowcy i lewa na środku) jest dobrze chłodzona, a prawa to jakby była pozbawiona klimy. Robiłem kalibrację klimy, ale nic to nie dało. Macie jakies sugestie? co może być powodem takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, mam problem z klimatyzacją i nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi. Moj prblem polega na tym,

> że lewa strona (kratka przy oknie kierowcy i lewa na środku) jest dobrze chłodzona, a prawa to

> jakby była pozbawiona klimy. Robiłem kalibrację klimy, ale nic to nie dało. Macie jakies

> sugestie? co może być powodem takiej sytuacji?

Zacznij od zdjęcia prawej osłony tunelu. Sprawdź czy zmieniając ciepło/zimno silniczek sterujący klapką mieszalnika (schowany u góry, w stronę tyłu auta) chodzi od ograniczenia do ograniczenia.

Do tego przeczytaj tu opis mojego podobnego przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zacznij od zdjęcia prawej osłony tunelu. Sprawdź czy zmieniając ciepło/zimno silniczek sterujący

> klapką mieszalnika (schowany u góry, w stronę tyłu auta) chodzi od ograniczenia do

> ograniczenia.

> Do tego przeczytaj tu opis mojego podobnego przypadku.

Silniczek sprawdziłem, na początku daje całkiem ciepłe powietrze, pozniej tak jakby sie zamyka i wydobywa się powietrze zimniejsze, ale nie schłodzone. Mam dziwne wrażenie, że to może być brak czynnika, a to by świadczyło o tym, że mam gdzieś wyciek, którego nie znaleźli po ostatnim dobijaniu frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.