Skocz do zawartości

Alpine - pytanie o 2 modele


klocek14

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Pytanie pewnie dość powszechne. Mam zamiar zmienić radio i wymyśliłem sobie dwa modele Alpine (z poprzednich lat).

Czy ktoś może mi powiedzieć które będzie lepsze:

CDA-9856R

CDA-9885R

Może ktoś ma takowe lub słyszał gdzieś to bardzo proszę o jakies info odnośnie jakości dźwięku wink.gif

Przesiadka będzie z radia Sony, więc niby powinno być lepiej, nie? hmm.gif

Chyba, że ktoś coś z nowych modeli poleci.

Dzięki z góry za sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Udane są wskazane modele przez Ciebie.

> Z pewnością warte uwagi.

> Z nowych modeli to wszystko od 102Ri wzwyż.

Czyli rozumiem, że po przesiadce z Sony powinienem odczuć różnice na korzyść nowej jednostki hmm.gif

Przynajmniej większość przejrzanych postów potwierdza to stwierdzenie. Mam nadzieję, że w końcu w aucie będzie mi muzyka grała jak należy, bo póki co nie jestem zadowolony do końca wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam okazję dostać praktycznie za darmo jeden egzemplarz.

> A jak to gra? Zadowolony jesteś czy zmieniasz bo czegoś jednak brakuje?

Widze że skupiłeś się głownie na radiu. Jakie masz inne klocki że oczekujesz diametralnej zmiany dzwieku? Wg mnie Alpine gra przyjemniej niz Sony na tych samych klockach ok.gif ale żeby to była roznica powalająca to bym nie powiedział.

9885 nie ma chyba USB, wiec jesli Ci na przyklad na tym zalezy to informuje 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.