Skocz do zawartości

Które wybrać P DEH-2320UB czy S CDX-GT35U/39U


sajmonGliwice

Rekomendowane odpowiedzi

> mam do wybory 2 radia podobnej cenowej półki ok 300 zeta...

> -Pioneer DEH-2320UB

> -Sony CDX-GT35U/39U

> zależy mi na muzyce z pendrive'a stąd mój wybór...

> może ktoś się spotkał z takowymi i może coś powiedzieć

warto też wziąć pod uwagę najtańsze Alpine z USB, znajomy co mnie wozi do pracy codziennie ujeżdża model CDE 111 z wejściem USB, wcześniej na Helixach DB 62 a teraz na fabrycznych głośnikach mazdy, moim zdaniem gra nadzwyczaj dobrze jak na tą półkę cenową, waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodzą w rachubę tylko te 2 modele bo mam je sklepie, i jadę dzisiaj kupić tylko - najwyżej rzucę monetą... grinser006.gif

liczyłem że takie "popularne" modele mają swoich właścicieli pośród tu obecnych...

- nie będę się doktoryzował nad radiem za 3 stówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wchodzą w rachubę tylko te 2 modele bo mam je sklepie, i jadę dzisiaj kupić tylko - najwyżej rzucę

> monetą...

> liczyłem że takie "popularne" modele mają swoich właścicieli pośród tu obecnych...

> - nie będę się doktoryzował nad radiem za 3 stówki...

Powiem tak: mój brat ma w CC Sony CD 31U od ponad roku i powiem tylko tyle że jest bardzo poprawne, gra jak należy, obsługa bardzo prosta, ogólnie wygląda na solidne radyjko, niestety nie było podłączane pod jakikolwiek sprzęt dobrze brzmiący, więc o prawdziwej jakości dźwięku nie mogę się wypowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam do wybory 2 radia podobnej cenowej półki ok 300 zeta...

> -Pioneer DEH-2320UB

> -Sony CDX-GT35U/39U

> zależy mi na muzyce z pendrive'a stąd mój wybór...

> może ktoś się spotkał z takowymi i może coś powiedzieć

mam pajoniera i polecam, alpajna miałem coprawda nie 111 ale cde 101 i nie żałowałem faktu że sie go pozbyłem smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem sony CDX-GT450U - proste jak budowa cepa, wyjście pod wzmacniacz , wejście USB i aux i takie tam... 4x 52W s-mosfet

jedyne co zpipczyłem to podłączenie stałego napięcia i za każdym razem jak wyjmę kluczyk szukam radyja od nowa...

EDITED : zamieniłem kable zasilające (żółty z czerwonym) i działa ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.