Skocz do zawartości

Zgubiony DR - co dalej ?


Lcf

Rekomendowane odpowiedzi

> Chyba gdzies posialem DR, wydrukowalem sobie polise OC, ale zastanawiam sie, co mi grozi za brak

> DR. Zglaszac ten fakt policji, czy od razu udac sie WK po wydanie wtornika ?

Wydział komunikacji, zgłoszenie, miękki dowód, potem twardy wtórnik plus nowe naklejki legalizacyjne na tablice rejestracyjne. Osiemdziesiąt parę PLN, z tego co pamiętam.

Policja nie ma nic do tego, bo nie jest biurem rzeczy znalezionych. Jakby ukradli, to inna rozmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba gdzies posialem DR, wydrukowalem sobie polise OC, ale zastanawiam sie, co mi grozi za brak

> DR. Zglaszac ten fakt policji, czy od razu udac sie WK po wydanie wtornika ?

Zgubiłem kiedyś dowód rejestracyjny z tym, ze zaraz po kupnie samochodu(auto nie przerejestrowane na mnie).Najpierw musiałem dymać do wydziału komunikacji poprzedniego właściciela po zaświadczenie o zarejestrowaniu auta.Potem macierzysty WK dostałem tablice czasowe i na przegląd.Po przeglądzie znów WK i już normalna rejestracja.

Myślę,że przegląd Cię nie ominie bo niby skąd WK ma wiedzieć,czy był aktualnie zrobiony i do kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.