Skocz do zawartości

Przewody hamulcowe?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam orientuje się ktoś jaka jest długośc przewodów hamulcowych tylnych (sztywnych) do bravo z ABS (lewy ) tył (prawy) tył , i wie ktoś gdzie w Łodźi to moge nabyć za rozsądną kase?

---------------

Wyedytowałem tytuł

Iron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam orientuje się ktoś jaka jest długośc przewodów hamulcowych tylnych (sztywnych) do bravo z ABS

> (lewy ) tył (prawy) tył , i wie ktoś gdzie w Łodźi to moge nabyć za rozsądną kase?

Pan Mechanik Krzysztof z Brusa wymienił w moim Bravo lekko przegniły przewód hamulcowy - taki co idzie od wahaczy do silnika - ze złączkami wyszło 40PLN

Zainteresowany ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam orientuje się ktoś jaka jest długośc przewodów hamulcowych tylnych (sztywnych) do bravo z ABS

> (lewy ) tył (prawy) tył , i wie ktoś gdzie w Łodźi to moge nabyć za rozsądną kase?

> ---------------

> Wyedytowałem tytuł

> Iron

Cześć, dowiedziałeś się jakie są długości? Mam do wymiany przewód lewy-tył, gdzieś tam ucieka płyn.

Z jakich elementów składa się cała grupa przewodów od pompy do cylinderka? Na eperze są dwa rysunki:

1.

hamulce_1.png

2.

hamulce_2.png

Awarie mam gdzieś między pompą a uchwytem nr 1 na 1 zdjęciu. Czy ten kawałek jest w całości??

Na drugim foto widać coś po środku, co to jest? Czy tam jest połączenie jakieś?

Jak wymienić przewód w pompie? Czy idzie ją jakoś wysunąć do góry? Miejsca tam chyba nie ma za wiele.

Pacjent - Brava 75KM z ABS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć, dowiedziałeś się jakie są długości? Mam do wymiany przewód lewy-tył, gdzieś tam ucieka płyn.

> Z jakich elementów składa się cała grupa przewodów od pompy do cylinderka? Na eperze są dwa

> rysunki:

> 1.

> 2.

> Awarie mam gdzieś między pompą a uchwytem nr 1 na 1 zdjęciu. Czy ten kawałek jest w całości??

> Na drugim foto widać coś po środku, co to jest? Czy tam jest połączenie jakieś?

> Jak wymienić przewód w pompie? Czy idzie ją jakoś wysunąć do góry? Miejsca tam chyba nie ma za

> wiele.

> Pacjent - Brava 75KM z ABS

przewód jest łączony za prawym przednim kołem , jak się połorzysz pod autem to będziesz widział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylne mocowanie zbiornika poluzować, przednie "podwiesić" na jakiejś długiej śrubie (oczywiście w baku jak najmniej paliwa) i jeśli ma się odpowiednio małe ręce, jak moje, i trochę pomęczy to można to zrobić bez całkowitego zdejmowania baku i wydechu. Przy opuszczaniu zbiornika uwaga na przewody plaiwowe i elektryczne do pompy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tylne mocowanie zbiornika poluzować, przednie "podwiesić" na jakiejś długiej śrubie (oczywiście w

> baku jak najmniej paliwa) i jeśli ma się odpowiednio małe ręce, jak moje, i trochę pomęczy to

> można to zrobić bez całkowitego zdejmowania baku i wydechu. Przy opuszczaniu zbiornika uwaga

> na przewody plaiwowe i elektryczne do pompy.

podbijam, kto wie jakie sa dlugosci tych tylnych , sztywnych przewodow od korektora do elastycznych przy kolach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.