Skocz do zawartości

Dzień dobry


mroovka

Rekomendowane odpowiedzi

...sprzęt w garażu, można się witać wink.gif a przygarnęłam białą Hondzinę CB 250, która jeszcze rok temu jeździła w busted.gif

głowy nie urywa, ale na pierwsze moto jak dla mnie idealna ok.gif

podwójne podziękowania dla leffa za przyprowadzenie sprzęta, w ten jakże piękny dzień zlosnik.gif526.giflove_4.gif20.GIF

...teraz trzeba tylko zdać egzamin zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...sprzęt w garażu, można się witać a przygarnęłam białą Hondzinę CB 250, która jeszcze rok temu

> jeździła w

> głowy nie urywa, ale na pierwsze moto jak dla mnie idealna

> podwójne podziękowania dla leffa za przyprowadzenie sprzęta, w ten jakże piękny dzień

> ...teraz trzeba tylko zdać egzamin

Zarzuć zdjęcie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...sprzęt w garażu, można się witać a przygarnęłam białą Hondzinę CB 250, która jeszcze rok temu

> jeździła w

> głowy nie urywa, ale na pierwsze moto jak dla mnie idealna

> podwójne podziękowania dla leffa za przyprowadzenie sprzęta, w ten jakże piękny dzień

> ...teraz trzeba tylko zdać egzamin

Fajny sprzęcik, na kursie ostatnie 2 godzinki śmigałem takim motorkiem, bo TW125 się popsuła i przyznam szczerze, że bałem się tej mocy grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...sprzęt w garażu, można się witać a przygarnęłam białą Hondzinę CB 250, która jeszcze rok temu

> jeździła w

> głowy nie urywa, ale na pierwsze moto jak dla mnie idealna

> podwójne podziękowania dla leffa za przyprowadzenie sprzęta, w ten jakże piękny dzień

> ...teraz trzeba tylko zdać egzamin

gratuluje swiezego nabytku, baaardzo fajne i zwinne moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fajny sprzęcik, na kursie ostatnie 2 godzinki śmigałem takim motorkiem, bo TW125 się popsuła i

> przyznam szczerze, że bałem się tej mocy

...ja z tego strachu nawet po garażu bałam się przejechać zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.