Skocz do zawartości

Brak prawego światła mijania


az71

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

FIAT PANDA 1,1 2004r

Brak światła mijania prawego. Żarówki sprawne i to cztery inne sprawdzone, bezpiecznik od światła mijania prawego sprawny. Kostka i wsuwki przy żarówce dobrze obsadzone. Jak zdejmę kostkę aby sprawdzić napięcia to jest OK. Jak podłączy się kostkę do żarówki i sprawdzam napięcia to nie ma na świetle mijania na drogowym jest. Co to może być? Gdzie szukać przyczyny?

Pozdrawiam

az71

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> FIAT PANDA 1,1 2004r

> Brak światła mijania prawego. Żarówki sprawne i to cztery inne sprawdzone, bezpiecznik od światła

> mijania prawego sprawny. Kostka i wsuwki przy żarówce dobrze obsadzone. Jak zdejmę kostkę

> aby sprawdzić napięcia to jest OK. Jak podłączy się kostkę do żarówki i sprawdzam napięcia to

> nie ma na świetle mijania na drogowym jest. Co to może być? Gdzie szukać przyczyny?

> Pozdrawiam

> az71

Kostaka przy komputerze piny poszły papa. 30.GIF W zeszłym tygodniu robiłem to u elektryka wydałem 50 pln. pod kierownicą nasz tą kostkę po lewej stronie nad otwieraniem maski Ps. kostka orginał 180 pln kostka alternatywa 70 pln lub rzeźba to właśnie zrobili w mojej frown.gif ale ponoć to najlepiej zdaje egzamin zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsmieszniejsze jest to ze w body, od nieszczesnej kostki leca sciezki bezposrednio do bezpiecznikow gdzie juz ich mocowanie/lut jest "jak palec" gruby. Po prostu wystarczy to obejsc i lutnac wlasnie do bezpiecznika bezposrednio:) Brawo dla projektanta smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najsmieszniejsze jest to ze w body, od nieszczesnej kostki leca sciezki bezposrednio do

> bezpiecznikow gdzie juz ich mocowanie/lut jest "jak palec" gruby. Po prostu wystarczy to

> obejsc i lutnac wlasnie do bezpiecznika bezposrednio:) Brawo dla projektanta

Ujmę to tak ja się wyręczylem elepstrykiem cool.gif sam pewnie bym dał radę ale wolałem coby mi się panda nie zajela ogniem w czasie jazdy hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.