Skocz do zawartości

Pasek rozrządu


ooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Trochę błachy problem, ale kto pyta nie błądzi. Mam uniaka 1.0 fire z 1998, ale niektóre szyby są z 1997. Samochód kupiony w marcu 1998. Potrzebna jest mi informacja ile zębów ma pasek rozrządu. Musze już go wymienić a nie wiem na jaki. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odczytaj numery silnika to Ci pasek dobiorą

mogę tyle podpowiedzieć, że dłuższy zawsze założysz, krótszego już nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wszystko sie wytarło. Z zaniesien paska do sklepu dobry pomysł ale w moim przypadku nie mam kogo posłac po nie go w czasie pracy. Nie bede zostawiał rozebranaego samochodu na kanale smile.gif Za ryzykuje i kupie ten 104. Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety wszystko sie wytarło. Z zaniesien paska do sklepu dobry pomysł ale w moim przypadku nie

> mam kogo posłac po nie go w czasie pracy. Nie bede zostawiał rozebranaego samochodu na kanale

> Za ryzykuje i kupie ten 104. Dzięki za pomoc

no własnie... i nie możesz się zgadać ze sklepikarzem, że jak nie będzie pasował to zamianisz?

Jak tak często u siebie w sklepie robiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety wszystko sie wytarło. Z zaniesien paska do sklepu dobry pomysł ale w moim przypadku nie

> mam kogo posłac po nie go w czasie pracy.

skoro widzisz, że nic nie widać biglaugh.gif to masz do paska dostęp, więc zrób na nim cechę markerem np. i policz zęby przekręcając wałem korbowym co i rusz - wykręć świece i da się bez problemu - i wtedy kupisz odpowiedni pasek na 100% waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.