Skocz do zawartości

Zmiany paragrafów odnośnie ubezpieczenia OC


DoLeCk

Rekomendowane odpowiedzi

" Obecnie w przypadku zawarcia nowej umowy ubezpieczenia OC bez wypowiedzenia w odpowiednim terminie poprzedniej, trzeba płacić podwójne składki. Wcześniej, w czasie prac w komisji finansów publicznych, zmieniono ten zapis tak, by posiadacz pojazdu mógł wypowiedzieć starą umowę, ale tylko wtedy, gdy posiadane umowy ubezpieczenia byłyby zawarte na ten sam okres - pokrywałyby się ze sobą co do dnia. Po zmianach zakład ubezpieczeń zostanie zobowiązany, by przesłać klientom, najpóźniej na 14 dni przed końcem ubezpieczenia informację z propozycją ubezpieczenia na kolejny okres, wraz z wysokością składki, jaka miałaby obowiązywać. "

Źródło: WP

Jak dla mnie w końcu jakieś normalne zachowanie i warunki smile.gif

Jedynie zapominalscy będą uderzeni po kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> " Obecnie w przypadku zawarcia nowej umowy ubezpieczenia OC bez wypowiedzenia w odpowiednim

> terminie poprzedniej, trzeba płacić podwójne składki. Wcześniej, w czasie prac w komisji

> finansów publicznych, zmieniono ten zapis tak, by posiadacz pojazdu mógł wypowiedzieć starą

> umowę, ale tylko wtedy, gdy posiadane umowy ubezpieczenia byłyby zawarte na ten sam okres -

> pokrywałyby się ze sobą co do dnia. Po zmianach zakład ubezpieczeń zostanie zobowiązany, by

> przesłać klientom, najpóźniej na 14 dni przed końcem ubezpieczenia informację z propozycją

> ubezpieczenia na kolejny okres, wraz z wysokością składki, jaka miałaby obowiązywać. "

> Źródło: WP

> Jak dla mnie w końcu jakieś normalne zachowanie i warunki

> Jedynie zapominalscy będą uderzeni po kieszeni.

mi akurat kolo z generali przypominał wcześniej takie z nim miałem niemal nieformalne stosunki wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.