Skocz do zawartości

Uszczelona


Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam gdzie to prawidłowo powinno wylądować hmm.gif Jeśli na PMiHM to proszę o przeniesienie ok.gif

Rapidka złapana kilka dni temu na pl.Bankowym

dsc0384r.jpg

dsc0385k.jpg

dsc0386al.jpg

Tak na pierwszy rzut oka autko wygląda na całkiem fajny stan hmm.gif Zawsze mi się takie Skodzianki podobały 893goodvibes.gif Już nie wspominając o 110R czy RS serduszka.gif pewnie mi został sentyment, bo tata miał 100S, a ja strasznie ją lubiłem 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mój sąsiad z parkingu, ma jeszcze ze dwie takie albo w sumie ma dwie. Nie jestem w stanie się

> doliczyć, bo mi się zawsze mnożą w oczach jak stoją koło siebie Identyko, czerwone obie.

To rzuć okiem na rejestracje tych jego autek i daj znać. Może się okaże, że do Wawy zawitał skodzianką zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

> Do tego ma jakiegoś starego Rovera upchanego w garażu

Fajny ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To rzuć okiem na rejestracje tych jego autek i daj znać. Może się okaże, że do Wawy zawitał

> skodzianką

> Fajny

to jest na pewno to auto. SO ..... druga tez stoi na SO albo jeszxze na czarnych blachach. felgi ma zdaje sie inne dla odroznienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to jest na pewno to auto. SO ..... druga tez stoi na SO albo jeszxze na czarnych blachach. felgi ma

> zdaje sie inne dla odroznienia.

To widać nie do końca zrozumiałem sens twojej wypowiedzi ok.gifwink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To widać nie do końca zrozumiałem sens twojej wypowiedzi

no może trochu zawile to opisałem, fakt zlosnik.gif W każdym razie ta Skodziana to samochód sąsiada z osiedla, parkingu. Ma takie dwie albo trzy w sumie. Różnią się chyba felgami, obie czerwone. Jak kiedyś je przyczaję to cyknę fotkę.

Prócz tych Skodzian ma Rovera z foty powyżej jeno wersja 3500 chyba z tego co kojarzę. Też ciężko mi stwierdzić, bo trzyma go w garażu i zawsze szczelnie zamyka wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.