Skocz do zawartości

Ankieta - czy bardziej podoba ci się Croma przed FL czy po ?


Iron

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

> Ankieta - czy bardziej podoba ci się Croma przed liftingiem czy po ?

PODSUMOWANIE

Hmm , szczerze mówiąc to absolutnie nie przypuszczałem że będzie remis , ale z drugiej strony to świadczy o tym , że "nie to ładne co ładne , ale to co się komu podoba" , oczywiście bez typowania czy chodzi o wersję przed czy po LF waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> PODSUMOWANIE

> Hmm , szczerze mówiąc to absolutnie nie przypuszczałem że będzie remis , ale z drugiej strony to

> świadczy o tym , że "nie to ładne co ładne , ale co się komu podoba" , oczywiście bez

> typowania czy chodzi o wersję przed czy po LF

Całe auto jest bardzo dyskusyjne, jedną z najładniejszych wersji jest przedliftowa z pakietem chrom. Poliftowe wyglądają nowocześniej, jednak tapicerki są zdecydowanie ładniejsze w przedliftowych. Generalnie tapicerki Fiata nie są najładniejsze, o niebo ładniejsze są w Alfach czy Renault.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Całe auto jest bardzo dyskusyjne, jedną z najładniejszych wersji jest przedliftowa z pakietem

> chrom. Poliftowe wyglądają nowocześniej, jednak tapicerki są zdecydowanie ładniejsze w

> przedliftowych.

Chcę się zgodzić i przyłączy do opinii. W poliftingowych nie mogę sobie znaleźć dla siebie kolorystyki, również lakier, chociaż nadkola i przód podobają mi się w nowej po 2008. Jest taka jedna na rynku w skórze ta jest idealna ale niestety ciemna w środku, może gdyby była tańsza to brałbym. wink.gif

Na te chwilę moja Bordo jest najładniejsza, z jasną tapicerką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.