Skocz do zawartości

Szybka prośba: warunki na trasie Bielsko - Jastrzębie-Zdrój


bb_maciek

Rekomendowane odpowiedzi

wiec dzisiaj sie wybieram na godzine 15 do mojego serce.gif by przywiezc ja tutaj do BB na pub2.gif zabawe w sensie sylwestrowa zlosnik.gif i moje pytanie jest takie. mam dwie mozliwosci do wybrania.

pierwsza: jade na Skoczow to jest Jasienica (slyszalem ze wczoraj byla zawalona bo tiry nie dawaly rady pod Świętoszówką oslabiony.gif) a poza tym mieli cos zamykac przejscie w Cieszynie z powodu zbyt duzych opadow sniegu w Czechach, a ze Skoczowa planowałem odbic na Jastrzębie Zdrój juz prosto dwupasem

druga opcja: jade z BB do Pszczyny i tam skrecam w lewo przed tym takim duzym mostem na dwupasie. przejezdzam taki smiesnzy wiadukt i pozniej kieruje sie na Pawlowice. ale zas pytanie jako ze nie jest to zadna glowna droga a raczej taka boczna to zastanawia mnie jak tam srpawy moga wygladac icon_rolleyes.gif i ktoredy sie lepiej pchac. moze ktos poleci kto smigla jedna z tych tras od wczoraj icon_rolleyes.gif poza tym zazwyczaj dojazd z BB zajmowal mi kolo godziny a teraz zas ile wczesniej mam wyjechac zeby zdazyc na 15 wiem wiem dobre pytanie ale naprawde nie mam pojecia jak tam sprawy wygladaja na drodze zlosnik.gifbow.gif za kazda pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.