Skocz do zawartości

Dzis spotkala


Kazu

Rekomendowane odpowiedzi

sie wersja Cromy FL i z przed FL, kolega wygral na dniach FAP jako pracownik fabryki,Crome na 2 tygdonie jazdy z pelnym bakiem.

YQONq.jpg

Ks46E.jpg

Lisek DVD bedziesz dokladal?Ło takie aaozS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jednak po FL jest dużo ładniejsza

Powiem Ci ze zaczynam sie lamac i tez mi podoba coraz bardziej wink.gif

Ale plusem dla mnie jest to ze w mojej jest jasna tapicerka a po FL tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cromy po FL sa nowsze

No co Ty rotfl.gif

Przed FL jest oryginalny projekt Giorgetto Giugiaro, po FL to już jest twórczość własna Fiata na podstawie projektu Giorgetto Giugiaro.

FL polegał głównie na dostosowaniu Krowy do linii NB.

Mi bardziej podoba się po FL i dlatego taką mam, ale przed FL też ma swój urok.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To przeczytaj jeszcze raz co mu tłumaczysz....

Albo spie ale to jest zdanie Somusia Bielska ladniejsza ale nie wiem ktora starsza ktora nowsza.A znajac Somusia sie nabija bo wie ktora nowsza zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Albo spie ale to jest zdanie Somusia Bielska ladniejsza ale nie wiem ktora starsza ktora nowsza.A

> znajac Somusia sie nabija bo wie ktora nowsza

ty... hahaha.gifchaja.gif

primo... "ladniejsza ta z bielska" - chodzi o tą ktora ma rejestracje SB, czyli skoro ta ladniejsza to ta SK brzydsza.

drugie primo... "ta po FL jest nowsza" .. no burwa! a moze byc starsza ? :D Facelifting to modernizacja czyli sila rzeczy MUSI byc nowsza od tej bez modernizacji (bez FL).

trzecie primo ... powinienes napisac np "ta z katowic jest bez FL / po FL" i bylo by po ptokach hahaha.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ty...

> primo... "ladniejsza ta z bielska" - chodzi o tą ktora ma rejestracje SB, czyli skoro ta

> ladniejsza to ta SK brzydsza.

Brzydkie to jest Stilo 5D zlosnik.gifzlosnik.gif

> drugie primo... "ta po FL jest nowsza" .. no burwa! a moze byc starsza ? :D Facelifting to

> modernizacja czyli sila rzeczy MUSI byc nowsza od tej bez modernizacji (bez FL).

> trzecie primo ... powinienes napisac np "ta z katowic jest bez FL / po FL" i bylo by po ptokach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sie wersja Cromy FL i z przed FL, kolega wygral na dniach FAP jako pracownik fabryki,Crome na 2

> tygdonie jazdy z pelnym bakiem.

Fajnie zlosnik.gif

> Lisek DVD bedziesz dokladal?Ło takie

zlosnik.gif Mocno miałem zaawansowany ten projekt ( troszeczke inne chciałem dać DVD... ) ale mi moja zona.gif wybiła z głowy więc na razie buu.gif zrobiłem mocowanie do przedniego siedzenia pod laptopik i na bardzo dłuuuuuugie wyjazdy tak sie ratuję wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.