Skocz do zawartości

Siena - hamulce


psyhol

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Dziś niestety znow mnie siena zaskoczyla. Parkowalem sobie pod blokiem i poczulem jakby mi pedal hamulca wpadl w podloge. Nie wiedzialem o co chodzi wiec zorbilem maly obajzd i auto niby hamuje ale tak jakby ze zmniejszona sila. musze wciskac pedal do oporu. zaparkowalem, zgasilem silnik. ale cos mnie tknelo i jeszcze nacisnalem przy otwartych drzwiach hamulec kilka razy - uslyszalem syczenie gdzies od podwozia. i teraz pytanie co sie moglo spaprac? przewod hamulcowy? jakis cylinderek oczywiscie najlepiej byloby wziac auto na podnosnik / kanal i popatrzec aczkolwiek obecnie nie mam takiej mozliwosci. pacjent to siena 1.6 16v '98.

Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem skąd jesteś - masz wpisane "Wiocha na mazwoszu" yikes.gif

ceny kosmiczne, ale gdzieś tu był wątek, że ceny za przewód są w granicach 20-40/mb, a trzeba przecież ze 6 metrów max na dwie strony do tyłu. może nawet mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZTCP są nad zbiornikiem, czyli pomiędzy zbiornikiem, a podwoziem. ale żeby 600 PLN kosztowało??

trzeba pamiętać, że podwozie nigdy nie było mocną stroną fiata i jak zacznie odkręcać zbiornik, to pewnikiem przegnite śruby się poukręcają nie tylko od opasek zbiornika.

może dlatego taka cena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.