Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

psyhol

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez psyhol

  1. psyhol odpowiedział deszczowyRoman na temat - Zrób to sam
    Blok. Ciąg jest. Pion wentylacyjny murowany.
  2. psyhol odpowiedział deszczowyRoman na temat - Zrób to sam
    A ja się podepnę z takim problemem bo może ktoś przerabiał. Okap electrolux podłączony do wentylacji w kuchni. Przez 8 m-cy (Włączając jesień, zimę, wiosnę i lato) działał i wszystko było ok. Po ośmiu miesiącach zaczęła się skraplać para wodna podczas gotowania na okapie, filtrze metalowym i szafkach wiszących. Wezwany serwis do okapu nie stwierdził żadnego problemu z okapem. Wezwany magik od wentylacji stwierdził że źle podłączony bo do wentylacji (brak w budynku dedykowanego przewodu pod wyciąg). Na stwierdzenie, że przecież działało nic nie odpowiedział. Miał ktoś może podobnie? p.s. dla autora wątku. Jak mogę coś polecić to najlepiej okap z dużą siłą ciągu ale jednocześnie maksymalnie cichy/wyciszony. Nie ma nic piękniejszego niż odpalenie okapu na 3. biegu w środku nocy
  3. zadowolony jesteś?
  4. Padł pomysł wymiany drzwi wejściowych do mieszkania. Jakich producentów polecacie? Na szybko przychodzi mi do głowy Gerda i Wikęd ale może są jeszcze jacyś inni oferujące dobre produkty w rozsądnej cenie
  5. Wiesz, to trochę nie moja branża ale chciałem pomóc rozmawiałem po prostu z kolegami z działu transportu w firmie i przy okazji pokazali jak odczytują dane w 4Trans
  6. W przepisach się nie orientuję, ale u mnie dział transportu używa 4Trans i do tego mają czytniki kart.
  7. Ja bym powiedział że TTTM. Jeżdżę już x lat i zachowanie taki jak opisujesz - coś ala tarka. Poza tym żadnych niepokojących sygnałów nie ma.
  8. Przeprowadziłem go na siłę chociaż trzymał się latarni i śmietnika
  9. w PL też są tylko nielegalnie. a ostatnio to nawet dostawczaka widziałem 😄
  10. Ad. zbliżania się to przepis może i dobry ale już kilka razy naciąłem się na pieszych którzy stali przy przejściu bez zamiaru przejścia 😄
  11. A gdzie się teraz wyszkuje samochody? Autoscout czy jakieś portale krajowe ala otomoto?
  12. Jechałem dokładnie tydzień temu ale w druga stronę. Niestety się wydzwoniło - 1:30 h stania
  13. Zależy od belek i bagażnika. Jak belki są kończona plastikami na końcach to autoamtycznie są krósze i mniej miejsca na bagażniki. 591 są niestety dość szerokie ze względu na uchwyt do ramy i bardziej realne w ww. kombinacji jest 3 rowery. Ale sam bagażnik fajny jeździłem po autostradzie i rowery nie odfrunęły 😄
  14. Jaki multimetr macie/polecacie? Do tej pory miałem jakiś najtańszy z Leroya ale aktualnie wyzionął ducha i muszę szukać następcy
  15. ja ostatnio widziałem takie cudo. Robi wrażenie https://www.youtube.com/watch?v=4ncviCL4xBM
  16. psyhol odpowiedział psyhol na temat - Opony lato
    Jeśli ktoś by szukał to chyba nadal jest w tej cenie na Oponix.pl Opony zamówione. Przyjechały wczoraj wkrótce montaż. Pozdrawiam Paweł
  17. Witajcie, Z racji tego, że opony się kończą nadszedł czas zakupu nowych. Znalazłem Goodyear EficientGrip Performance w dobrej cenie (331 PLN/sztukę) jednak mają oznaczenie 96W XL. Z tego co wyczytałem to mają większą nośność, prędkość maksymalną oraz dodatkowe wzmocnienie. Pytanie czy można spokojnie zamienić 92V na 96W XL bez żadnych konsekwencji czy też trzeba się koniecznie trzymać tego co homologował producent. Oryginalne opony to Pirelli P6 205 60 R16 92V. Pozdrawiam Paweł
  18. psyhol odpowiedział psyhol na temat - Motokącik
    Dziś dokonał podmianki. Jak na przejażdżkę 10 minut oba świeciły. Natomiast po wyglądzie żarówki, która gasła widać że jest bliska swego żywota - szaro - białawe przebarwienie na szkle. Czas zamówić żarówki Pozdrawiam i dziękuję za pomoc Paweł
  19. psyhol odpowiedział psyhol na temat - Motokącik
    Jak mówi wujek googiel i jakaś strona o zenonach - zalecają odłączenie bezpiecznika od lamp co by nie uszkodzić przetwornicy spalonym xenonem.
  20. Witajcie, Kolega posiada Peugeot 407 z Xenonami. Od jakiegoś czasu miał tak że światło z prawej lampy miało minimalnie inny odcień barwy niż w lewej lampie oraz światło delikatnie drżało. Dziś zauważył, że lampa błysnęła i zgasła. Myślał, że padła ale po wyłączeniu świateł i ich ponownym włączeniu lapa zapaliła się na 1-2 minuty po czym znów zgasła. No i teraz pytanie - padł żarnik czy coś innego w układzie? ja bym na dzień dobry obstawił żarnik tylko nie pasuje mi, że się on jeszcze włącza. Pozdrawiam Paweł
  21. psyhol odpowiedział psyhol na temat - Motokącik
    A jakiś konkretny model z Aguri? Kolega wyszukał Runera i Prestige-a.
  22. Witajcie, Znajomy chce nabyć do auta belki dachowe. Pacjent to 407 SW. Wujek google pokazuje ogromną ilość wyników w różnych wariantach cenowych. Jakie macie doświadczenia ww. materii? Belki będą służyły do przewożenia 3 rowerów i będzie to zakup na dłużej. Pozdrawiam Paweł
  23. Właśnie tak zrobiłem Odkręciłem termostat na maxa a następnie go odkręciłem. Grzejnik zaczął grzać na całej powierzchni . Tak więc reasumująć - blędnie zamontowany termostat powodował niedogrzanie dołu. Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc Pozdrawiam Paweł
  24. termostat stale rozkręcony jest na 5 a pomimo tego dół zimny. Galka termostatu jest skierowana do góry (w stronę sufitu). Pozdrawiam Paweł
  25. > za mały przepływ. Czyli? Zły sposób podłączenia grzejnika? Szerokością rurek się nie sugeruj bo to tylko obrazek poglądowy.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.