Zawartość dodana przez psyhol
-
okap kuchenny
Blok. Ciąg jest. Pion wentylacyjny murowany.
-
okap kuchenny
A ja się podepnę z takim problemem bo może ktoś przerabiał. Okap electrolux podłączony do wentylacji w kuchni. Przez 8 m-cy (Włączając jesień, zimę, wiosnę i lato) działał i wszystko było ok. Po ośmiu miesiącach zaczęła się skraplać para wodna podczas gotowania na okapie, filtrze metalowym i szafkach wiszących. Wezwany serwis do okapu nie stwierdził żadnego problemu z okapem. Wezwany magik od wentylacji stwierdził że źle podłączony bo do wentylacji (brak w budynku dedykowanego przewodu pod wyciąg). Na stwierdzenie, że przecież działało nic nie odpowiedział. Miał ktoś może podobnie? p.s. dla autora wątku. Jak mogę coś polecić to najlepiej okap z dużą siłą ciągu ale jednocześnie maksymalnie cichy/wyciszony. Nie ma nic piękniejszego niż odpalenie okapu na 3. biegu w środku nocy
-
Drzwi wejściowe do mieszkania
zadowolony jesteś?
-
Drzwi wejściowe do mieszkania
Padł pomysł wymiany drzwi wejściowych do mieszkania. Jakich producentów polecacie? Na szybko przychodzi mi do głowy Gerda i Wikęd ale może są jeszcze jacyś inni oferujące dobre produkty w rozsądnej cenie
-
Program do czasu pracy kierowcy plus czytnik - co kupić ?
Wiesz, to trochę nie moja branża ale chciałem pomóc rozmawiałem po prostu z kolegami z działu transportu w firmie i przy okazji pokazali jak odczytują dane w 4Trans
-
Program do czasu pracy kierowcy plus czytnik - co kupić ?
W przepisach się nie orientuję, ale u mnie dział transportu używa 4Trans i do tego mają czytniki kart.
-
Peugeot 407 wibracje wspomagania na postoju
Ja bym powiedział że TTTM. Jeżdżę już x lat i zachowanie taki jak opisujesz - coś ala tarka. Poza tym żadnych niepokojących sygnałów nie ma.
-
Pierwszeństwo pieszych zbliżających się do przejścia a sprawa wysepek dla pieszych.
Przeprowadziłem go na siłę chociaż trzymał się latarni i śmietnika
-
[PoRD] pieszy na ścieżce rowerowej
w PL też są tylko nielegalnie. a ostatnio to nawet dostawczaka widziałem 😄
-
Pierwszeństwo pieszych zbliżających się do przejścia a sprawa wysepek dla pieszych.
Ad. zbliżania się to przepis może i dobry ale już kilka razy naciąłem się na pieszych którzy stali przy przejściu bez zamiaru przejścia 😄
-
Jak kupić samochód z zagranicy?
A gdzie się teraz wyszkuje samochody? Autoscout czy jakieś portale krajowe ala otomoto?
-
A1 na odcinku Częstochowa - Piotrków Trybunalski
Jechałem dokładnie tydzień temu ale w druga stronę. Niestety się wydzwoniło - 1:30 h stania
-
Bagażnik rowerowy na dach
Zależy od belek i bagażnika. Jak belki są kończona plastikami na końcach to autoamtycznie są krósze i mniej miejsca na bagażniki. 591 są niestety dość szerokie ze względu na uchwyt do ramy i bardziej realne w ww. kombinacji jest 3 rowery. Ale sam bagażnik fajny jeździłem po autostradzie i rowery nie odfrunęły 😄
-
Multimetr do zastosowań domowych
Jaki multimetr macie/polecacie? Do tej pory miałem jakiś najtańszy z Leroya ale aktualnie wyzionął ducha i muszę szukać następcy
-
G Patton Tomahawk 6x6 - Merc dla ubogich...
ja ostatnio widziałem takie cudo. Robi wrażenie https://www.youtube.com/watch?v=4ncviCL4xBM
-
96W XL zamiast 92V
Jeśli ktoś by szukał to chyba nadal jest w tej cenie na Oponix.pl Opony zamówione. Przyjechały wczoraj wkrótce montaż. Pozdrawiam Paweł
-
96W XL zamiast 92V
Witajcie, Z racji tego, że opony się kończą nadszedł czas zakupu nowych. Znalazłem Goodyear EficientGrip Performance w dobrej cenie (331 PLN/sztukę) jednak mają oznaczenie 96W XL. Z tego co wyczytałem to mają większą nośność, prędkość maksymalną oraz dodatkowe wzmocnienie. Pytanie czy można spokojnie zamienić 92V na 96W XL bez żadnych konsekwencji czy też trzeba się koniecznie trzymać tego co homologował producent. Oryginalne opony to Pirelli P6 205 60 R16 92V. Pozdrawiam Paweł
-
Padnięty xenon?
Dziś dokonał podmianki. Jak na przejażdżkę 10 minut oba świeciły. Natomiast po wyglądzie żarówki, która gasła widać że jest bliska swego żywota - szaro - białawe przebarwienie na szkle. Czas zamówić żarówki Pozdrawiam i dziękuję za pomoc Paweł
-
Padnięty xenon?
Jak mówi wujek googiel i jakaś strona o zenonach - zalecają odłączenie bezpiecznika od lamp co by nie uszkodzić przetwornicy spalonym xenonem.
-
Padnięty xenon?
Witajcie, Kolega posiada Peugeot 407 z Xenonami. Od jakiegoś czasu miał tak że światło z prawej lampy miało minimalnie inny odcień barwy niż w lewej lampie oraz światło delikatnie drżało. Dziś zauważył, że lampa błysnęła i zgasła. Myślał, że padła ale po wyłączeniu świateł i ich ponownym włączeniu lapa zapaliła się na 1-2 minuty po czym znów zgasła. No i teraz pytanie - padł żarnik czy coś innego w układzie? ja bym na dzień dobry obstawił żarnik tylko nie pasuje mi, że się on jeszcze włącza. Pozdrawiam Paweł
-
Belki dachowe - jakie
A jakiś konkretny model z Aguri? Kolega wyszukał Runera i Prestige-a.
-
Belki dachowe - jakie
Witajcie, Znajomy chce nabyć do auta belki dachowe. Pacjent to 407 SW. Wujek google pokazuje ogromną ilość wyników w różnych wariantach cenowych. Jakie macie doświadczenia ww. materii? Belki będą służyły do przewożenia 3 rowerów i będzie to zakup na dłużej. Pozdrawiam Paweł
-
Montaż grzałki elektrycznej w kaloryferze
Właśnie tak zrobiłem Odkręciłem termostat na maxa a następnie go odkręciłem. Grzejnik zaczął grzać na całej powierzchni . Tak więc reasumująć - blędnie zamontowany termostat powodował niedogrzanie dołu. Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc Pozdrawiam Paweł
-
Montaż grzałki elektrycznej w kaloryferze
termostat stale rozkręcony jest na 5 a pomimo tego dół zimny. Galka termostatu jest skierowana do góry (w stronę sufitu). Pozdrawiam Paweł
-
Montaż grzałki elektrycznej w kaloryferze
> za mały przepływ. Czyli? Zły sposób podłączenia grzejnika? Szerokością rurek się nie sugeruj bo to tylko obrazek poglądowy.