Skocz do zawartości

Serwis Chryslera 300c


Chalek

Rekomendowane odpowiedzi

> Czesc!

> Jak jest z serwisowaniem tego czołgu po wykupieniu chryslera przez fiata?

> Ponoc jakies tam podzespoły z mesia E klasy siedzą?

> Chodzi o 3.0 CRD

> Pozdro!

Skoro jesteś zainteresowany to wiem gdzie jest do sprzedania ładna sztuka, a nie ma jej w ogłoszeniach na allegro.

3.0d aut. ze skórzaną tapicerką, 2010r, 90.000pln

PS Nie nie jestem handlarzem, natknąłem się na to auto dzisiaj u jednego z dealerów 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Skoro jesteś zainteresowany to wiem gdzie jest do sprzedania ładna sztuka, a nie ma jej w

> ogłoszeniach na allegro.

> 3.0d aut. ze skórzaną tapicerką, 2010r, 90.000pln

> PS Nie nie jestem handlarzem, natknąłem się na to auto dzisiaj u jednego z dealerów

Narazie rozeznanie robie, bo po co mi auto do którego na jakąś pierdołę bede czekać 2 miesiace żeby ze stanów przypłyneła wink.gif

BTW. Skóra to chyba we wszystkich była?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Narazie rozeznanie robie, bo po co mi auto do którego na jakąś pierdołę bede czekać 2 miesiace żeby

> ze stanów przypłyneła

Niestety nie pomogę w temacie... jednak nie wydaje mi się żeby było tak źle. Kolega ma najnowszego Voyagera i ma problem z dostępnością części, ale to jest oczekiwanie na poziomie 2 dni.

> BTW. Skóra to chyba we wszystkich była?

Pewnie tak, automat zapewne również. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czesc!

> Jak jest z serwisowaniem tego czołgu po wykupieniu chryslera przez fiata?

> Ponoc jakies tam podzespoły z mesia E klasy siedzą?

> Chodzi o 3.0 CRD

> Pozdro!

Szwagra kolega dobry kupił takie nowiuteńkie.

W aso mercedesa o ile dobrze kojarze bo wtedy i tym handlowali.

Auto ma 4 lata i sa problemy z serwisem bo w mercu niezabardzo chcą to robić ( ale sprzedać mogli )

ogólnie auto mega bezawaryjne ale po dzwonie w tył ( dhl nie wyrobił) stało 3 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Narazie rozeznanie robie, bo po co mi auto do którego na jakąś pierdołę bede czekać 2 miesiace żeby

> ze stanów przypłyneła

> BTW. Skóra to chyba we wszystkich była?

Jesli nie ma czesci w polsce to czas oczekiwania wynosi ok tygodnia z magazynu w niemczech,a jesli ma plynac z USa to ok 4 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.