Skocz do zawartości

Auto terenowe za 30kpln


lisik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mozna prosic cos wiecej o fronterze i vitarze??... przeczytalem juz co nieco jesli mozna prosilbym o wiecej wiadomosci na temat czesci utrzymania itd. Wydawalo mi sie ze do opla czesci nie sa ciezko dostepne i drogie.... interesuje mnie samochod "terenowy" najchetniej cabrio tak okolo 95-08 rok. Bedzie to dodatkowy samochod na letnie wyjazdy na dzialke, jeziorka i rzeczki. Z mojej dzilaki do jeziora jest okolo 5 km i niestety jest to droga przez las i polne drogi. Nie ma to byc samochod do niewiadomo jakich przepraw blotnych itd,,, Mozecie cos doradzic?? Jak sie sprawuja te silniki w vitarze i fronterze?? cczy silnik 1,6 w vitarze wystarczy na piasek typu plaza przy rzece?? Pytam bo nie mialem do czyneinia z tymi samochodami:) Pozdrawiam i z gory dzieki za odp:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic większego nie potrzebujesz, sądząc po tym co napisałeś. A przynajmniej będziesz miał w miarę solidny samochód z napędem 4X4 który sobie poradzi np. na śniegu o wiele lepiej niż normalne osobówki. Tym bardziej że Audi ma prawdziwe 4x4, a nie jakiś elektroniczny gadżecik.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szkoda ze bez przeswitu i na lakierkowych oponach

> juz widze te audi w piachu.....

kolega lisik napisał że asfalt i polne drogi a nie piach i bezdroża a'la Camel Trophy. Prześwit można powiększyć, opony zmienić... a nawet hummer sobie nie poradzi na slikach, więc Twój argument o lakierkowych oponach się... nie trzyma zlosnik.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kolega lisik napisał że asfalt i polne drogi a nie piach i bezdroża

> a'la Camel Trophy. Prześwit można powiększyć, opony zmienić... a

> nawet hummer sobie nie poradzi na slikach, więc Twój argument o

> lakierkowych oponach się... nie trzyma .

kolim84 -szuka auta do lasu i na piasek i o tym pisalem

jakie opony zalozysz do plaskacza? moze MTki haha a z tym podniesieniem audi 4x4 to nie tak odrazu bo to nie sztywne mosty na wleczonych gdzie konty sie nie zmienia bo chyba ze masz na mysli podniesienie o 1-2cm tylko po co niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Audi jest bardzo fajnym samochodem mialem wczesniej 80 i bylem bardzo z niej zadowolony.Chodzi mi o samochod ktorego bylo by mniej szkoda do jazdy po lesie... wiadomo ciezko przejechac przez lesna droge w lato nie rysujac samochodu... a pozatym wiadomo kamienie drzewa korzenie itd.... i nieraz zachacza sie podwoziem. wiec zalezy mi na czyms wyzszym a nie koniecznie od razu uazem czy suzuki z klatka i sama blacha... Gdyz zalezy mi zeby w miare komfortowo dojechac te 70 km do tej dzialki. Wiec wybieram miedzy frontera a vitara... Mma nadzieje ze dostane wiecej wiadomosci o tych samochodach albo stronki gdzie moge dostac opisy tych samochod lub cos w tym stylu

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.