Skocz do zawartości

Xsara nie odpala!!!!


Diesel330

Rekomendowane odpowiedzi

Ratunku pomocy!!

wymienialem licznik w aucie odpaliłem i super wszystko ok.

została mi do poskładania dorabiana wtyczka z przeciwmgielnych.

Jak ja chwyciłem to ona sie rozpadła i zrobiło sie jakieś zwarcie, licznik zaczą wariować to zgasiłem auto, po czym ono już nie zapaliło.

jak usiłuje opalić to żadna kontrolka prócz ładowania sie nie świeci, a jak zaczyna kręcić to znowu cały licznik wariuje.

Co to może być panic.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bezpieczniki sprawdzone i wszystko wydaje sie być ok

> jedynie zauważyłem ,że zielony przekaźnik nad pedałami był ciepły a nie jestem w stanie sprawdzić

> czy on sie przepalił.

Rozumiem że bezpieczniki pod maską też. Maxi również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zauważyłem ,że zielony przekaźnik nad pedałami był ciepły a nie jestem w stanie sprawdzić

> czy on sie przepalił.

Wybacz ale skoro nie jesteś w stanie stwierdzić czy przekaźnik jest sprawny a zabierasz się za przekładanie licznika i to w aucie które być może ma instalację multipleksową (jeśli to Xsara II) to raczej na forum za wiele pomocy nie uzyskasz.

Xsara to dość trudne auto w grzebalstwie bo wszelake zwarcia albo braki odpowiednich sygnałów tak się właśnie kończą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było czasu sie odezwać..

W aucie wszystkie przekaźniki i bezpieczniki były ok.

Ale za to zjarała sie cała skrzynka bezpieczników pod maską.

Elektryk co mi to robił stwierdził (może to z winy wieku bo młody gośc) ,że takiego druta jeszcze na oczy nie widział jak podłączenie moich halogenów.

Chcial je podłączyć tak jak były ale wymięk, bo co chwycił kabel od halogenów to światlo w schowku gasło lub sie oświecało.

Już jestem umówiony w przyszłym miesiącu na usuwanie druta i przywrócenia instalacji do stanu powiedzmy oryginalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.