Skocz do zawartości

Clio vs 206


Mavv

Rekomendowane odpowiedzi

Co wybrać?

Założenie jest takie, że musi być to ropniaczek. 1.4 HDI w 206 vs 1.5 dCi w Clio. Roczniki ok. 2001-2004.

Ilość drzwi bez znaczenia.

Na co zwrócić uwagę? Jak z awaryjnością? Jaka trwałość zawieszenia?

Mam 206 1.9D i wiem, ile kosztuje remont zawiechy zlosnik.gif

Jak zawieszony jest Renuar? Tak jak Peżocik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co wybrać?

> Założenie jest takie, że musi być to ropniaczek. 1.4 HDI w 206 vs 1.5 dCi w Clio. Roczniki ok.

> 2001-2004.

> Ilość drzwi bez znaczenia.

> Na co zwrócić uwagę? Jak z awaryjnością? Jaka trwałość zawieszenia?

> Mam 206 1.9D i wiem, ile kosztuje remont zawiechy

> Jak zawieszony jest Renuar? Tak jak Peżocik?

zdecydowanie 206, brak wiekszych problemow z wtryskami, calkiem malo pali, no i w sumie nie jedzie, ale mysle ze to auto ma poprostu jezdzic bezawaryjnie, mysle ze pomimo wszystko 206 bedzie zdecydowanie lepsze wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zdecydowanie 206, brak wiekszych problemow z wtryskami, calkiem malo pali, no i w sumie nie jedzie,

> ale mysle ze to auto ma poprostu jezdzic bezawaryjnie, mysle ze pomimo wszystko 206 bedzie

> zdecydowanie lepsze

Ma być w miarę bezproblemowe - auto dla żony na dojazdy do pracy. Nawet jej się 206 bardziej od Clio podoba zlosnik.gif Więc jak będzie więcej pozytywów dla 206 to się ucieszy smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ma być w miarę bezproblemowe - auto dla żony na dojazdy do pracy. Nawet jej się 206 bardziej od

> Clio podoba Więc jak będzie więcej pozytywów dla 206 to się ucieszy

a po czemu diesel? zlosnik.gif te mity z wtryskami wszyscy piszą zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

> Ja jeżdżę, a właściwie żona, ale nie dieslem więc cicho siedzę

No to chociaż zdradź, na co miałbym zwracać uwagę przy zakupie smile.gif

Raczej pordzewiały nie będzie, bo auta, które w Polsce rdzewieją, tu są niemal wolne od rudej zlosnik.gif Jeden z przykładów to np. Uniak rocznik 93, który się trzyma zdrowo boje_sie.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to chociaż zdradź, na co miałbym zwracać uwagę przy zakupie

> Raczej pordzewiały nie będzie, bo auta, które w Polsce rdzewieją, tu są niemal wolne od rudej

> Jeden z przykładów to np. Uniak rocznik 93, który się trzyma zdrowo

Poza tylną belką nic mi nie przychodzi do głowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poza tylną belką nic mi nie przychodzi do głowy...

Czyli w zasadzie standardowe rzeczy. Postawię go na równym i rzucę okiem na tył, czy koła prosto stoją. Poszarpę trochę, posprawdzam elektrykę, czy wszystko działa. Takie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli w zasadzie standardowe rzeczy. Postawię go na równym i rzucę okiem na tył, czy koła prosto

> stoją. Poszarpę trochę, posprawdzam elektrykę, czy wszystko działa. Takie tam.

Dokładnie, co do belki to wczołgaj się pod niego i zobacz w jakim stanie są boki tylne wewnętrzne, do nich mocowana jest belka. Jak są w kiepskim stanie to za chwilę belka Ci wejdzie do środka.

Amorki są bez sprężyn, popróbuj na jakichś nierównościach czy nie skacze za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.