Skocz do zawartości

schemat instalacji elektrycznej


alaos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie i prosze o pomoc! bardzo potrzebuję schemat instalacji elektrycznej dla auta chevrolet spark. Mam taki problem, że mam zwarcie które pali ciągle jeden z bezpieczników odpowiedzialny za świecenie tylnego prawego swiatla mijania i kokpitu. Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich serdecznie i prosze o pomoc! bardzo potrzebuję schemat instalacji elektrycznej dla

> auta chevrolet spark. Mam taki problem, że mam zwarcie które pali ciągle jeden z

> bezpieczników odpowiedzialny za świecenie tylnego prawego swiatla mijania i kokpitu.

> Pozdrawiam...

Rocznik i silnik moze miec znaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pozdrawiam...

Jeśli jeszcze nie znalazłeś schematu, to daj znać. Podeślę Ci odpowiedni schemat i może jakoś pomogę (jestem...nazwijmy to mocno elektrykowaty).

> za świecenie tylnego prawego swiatla mijania

Jakiego światła ?????

Może Ty się chłopie nie bierz za naprawę 893goodvibes.gif

Czy mógłbyś podać numer bezpiecznika, który Ci się pali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pomogę (jestem...nazwijmy to mocno elektrykowaty).

> Jakiego światła ?????

Tak przy okazji może posiadasz ( lub ktoś z kącika ) schemat elektryki do laczka HB 1,8 CDX ? Byłbym wdzięczny. Chwilowo nie mam potrzeby korzystać lecz nie wiadomo kiedy ten dzień nadejdzie. Oby nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.