Skocz do zawartości

Zestaw HID


Ricco

Rekomendowane odpowiedzi

> kumpel ma w sienie w reflektorach h3/h7 i powiem Ci, ze swiatło jest cudowne. kupił na alegro u

> jakiegos kolesia, co sie w tym specjalizuje.

> oczywiscie jest to zabronione, ale to juz inna bajka

Kurcze no ja właśnie bym chciał coś co przeszło by przegląd oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A macie coś godnego polecenia?? jakiś zestaw w miarę dobrej cenie??

Kup sobie dowolny, potem zamontuj, a potem włącz i usiądź sobie przed tym oślepiającym G, i tak popatrz na to z parę chwil.

Może ci przejdą głupoty.

Osobiście jak widzę takiego pacjenta z HID`ami to mam normalnie chęć dzwonić pod 997. Niestety, nie jestem w stanie odczytać numer bo raz że jest ciemno, a dwa to oślepienie dochodzi więc zwyczajnie, z przyzwyczajenia wzrok odwracam na prawy skrajny pas drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzieje sie tak dlatego, ze po prostu jeden debil z drugim włożyli zarniki i tak jezdzą, a tu trzeba

> jeszcze obniżyc wiązke w dół. wtedy nikogo sie nie oślepia, droga oswietlona jest elegancko

ja też jestem tego zdania że jak już się włoży żarniki to bez wyregulowania świateł na pewno wszyscy będą oślepieni:( Tylko niektórzy to olewają:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem czy było już to poruszane na forum ale nie mogłem sie doszukać...

> Tak więc mam pytanie czy ktoś zakładał ksenony??

> może poleca ktoś coś konkretnego??

Ciekawe jak ustawisz te super blue HID zenony facepalm%5B1%5D.gif Powodzenia na przeglądzie i przy kontroli drogowej ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzieje sie tak dlatego, ze po prostu jeden debil z drugim włożyli zarniki i tak jezdzą, a tu trzeba

> jeszcze obniżyc wiązke w dół. wtedy nikogo sie nie oślepia, droga oswietlona jest elegancko

Terefere.

Wali całym odbłyśnikiem, bo żarniki są fatalnej jakości i konstrukcji.

Mają w złym miejscu przesłonę, a ilość światła rozproszonego jest taka że oświetlasz korony drzew. Czym to się kończy w deszczu to chyba tłumaczyć nie muszę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem czy było już to poruszane na forum ale nie mogłem sie doszukać...

> Tak więc mam pytanie czy ktoś zakładał ksenony??

> może poleca ktoś coś konkretnego??

wypoleruj klosz i wstaw sobie soczewke w swiatla miajnia i juz jest git smile.gif zenony niebeda ci potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Terefere.

> Wali całym odbłyśnikiem, bo żarniki są fatalnej jakości i konstrukcji.

no niestety nie moge sie z Tobą zgodzic. tak jak napisałem wyzej, kumpel ma w sienie i naprawde mu zazdroszcze takiego swiatła. nie razi z przeciwka jak wiekszosc podrobek, w deszczu widzi rewelacyjnie, korony nie są oswietlone, kontroli drogowych miał juz kilka i nic mu nie zrobili, przegląd przeszedł, no ale on za ten zestaw dał 300 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wypoleruj klosz i wstaw sobie soczewke w swiatla miajnia i juz jest git zenony niebeda ci

> potrzebne

Soczewki już robiłem w Uno i zestaw był z opla omegi. Ale ta robota z kloszami i wogóle buu.gif

ale zakupiłem dzisiaj H4 UNITEC + 30% niby. zobaczymy co to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Soczewki już robiłem w Uno i zestaw był z opla omegi. Ale ta robota z kloszami i wogóle

> ale zakupiłem dzisiaj H4 UNITEC + 30% niby. zobaczymy co to będzie.

Nie wróżę nic dobrego.

Philipsy, Osram, Tungsram. To się świetnie spisywało w SC (H4).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To prawda Ale czasem szukając po jakiś brazyliach okazuje się, że w sklepiku motoryzacyjnym

> odległym o kilka ulic od miejsca zamieszkania trafi się jakiś "biały kruk"

taaak i właśnie taki biały kruk daje najwięcej radości i satysfakcji:)

P.s drupi już kiedyś molestowałem cię o opis tych spryskiwaczy reflektorów:P Zapodaj mi jakieś informacje na temat tego ustrojstwa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> taaak i właśnie taki biały kruk daje najwięcej radości i satysfakcji:)

> P.s drupi już kiedyś molestowałem cię o opis tych spryskiwaczy reflektorów:P Zapodaj mi jakieś

> informacje na temat tego ustrojstwa:)

Ale mnie nikt o nic nie męczy i nie męczył grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.