Skocz do zawartości

1.1 mpi jak pozbyc sie katalizatora aby autko jechało ?


lester461

Rekomendowane odpowiedzi

objawy - brak mocy pod obciązeniem - wymienione - cewka , świece kable , sprawdzony rozrząd , dalej brak mocy

odkreciłem sondę labda przed katalizatorem - jest znaczna popraw juz jedzie -teraz ma problem z dojsciem do 3 tys obrotow ale potem jedzie - chce pozbyc sie kata -myslę ze jest zapchany i muli auto

autko jest na gazie , metalowy kolektor instalacja taka jak na jednopunktowy wtrysk wg mnie emulator powinien oszukac kompa i na gazie bez sond lambda powinien jechac normalnie ?

bardzo prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> objawy - brak mocy pod obciązeniem - wymienione - cewka , świece kable , sprawdzony rozrząd , dalej

> brak mocy

> odkreciłem sondę labda przed katalizatorem - jest znaczna popraw juz jedzie -teraz ma problem z

> dojsciem do 3 tys obrotow ale potem jedzie - chce pozbyc sie kata -myslę ze jest zapchany i

> muli auto

> autko jest na gazie , metalowy kolektor instalacja taka jak na jednopunktowy wtrysk wg mnie

> emulator powinien oszukac kompa i na gazie bez sond lambda powinien jechac normalnie ?

> bardzo prosze o pomoc

kolektor wydechowo z 1.1 SPI lub 1.2 MPI (stare), sonda 1 w oryginalne miejsce, druga sonda ok 10cm za pierwsza pod katem 60 stopni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej 700 kiedy jeszcze siedziała w cc było tak że zapchał się nie katalizator ale tłumik końcowy syfem z wypalalanego katalizatora. jeśli bez jednej lambdy jest poprawa to ściąg tłumik końcowy i zobacz jak się zachowuje silnik bez niego. jak nie będzie efektu to problem leży gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w mojej 700 kiedy jeszcze siedziała w cc było tak że zapchał się nie katalizator ale tłumik końcowy

> syfem z wypalalanego katalizatora. jeśli bez jednej lambdy jest poprawa to ściąg tłumik

> końcowy i zobacz jak się zachowuje silnik bez niego. jak nie będzie efektu to problem leży

> gdzie indziej.

cos w tym moze byc - bo spaliny zrobiły sobie dziure w rurze przed tłumikiem końcowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.