Skocz do zawartości

Wzmacniacz a tweeter


aquila

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam mały problem, posiadam wzmacniacz Grundig PA-240 i podłączyłem go do przedniego zestawu.

Wzmak -> Zwrotnica -> Tweeter no i oczywiscie tez wofer na drugim wyjsciu zwrotnicy. Wszytsko byłoby fajnie ale działają na tej konfiguracji tylko woofery sick.gif W tweeterach słychać tylko szum frown.gif

Czy ten wzmacniacz ma takie parametry że to poprostu nie zagra, czy ja coś źle zrobiłem ?

Parametry:

gpa24026.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Panowie pomóżcie bo nie wiem o co chodzi frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej. Mam mały problem, posiadam wzmacniacz Grundig PA-240 i podłączyłem go do przedniego zestawu.

> Wzmak -

> Czy ten wzmacniacz ma takie parametry że to poprostu nie zagra, czy ja coś źle zrobiłem ?

> Parametry:

> Uploaded with ImageShack.us

> Panowie pomóżcie bo nie wiem o co chodzi

Czy wzmacniacz ma jakieś filtry? Jeśli miałaby to być jego wina to obstawiam włączony jakiś dolnoprzepustowy.

Jeśli nie, to szukałbym przyczyny w zestawie głośnikowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy wzmacniacz ma jakieś filtry? Jeśli miałaby to być jego wina to obstawiam włączony jakiś

> dolnoprzepustowy.

> Jeśli nie, to szukałbym przyczyny w zestawie głośnikowym.

Właśnie chodzi o to, że jest przełącznik HIGH- LOW, ale jak po przełączam to prawie nic się nie dzieje. W sensie szum jest dalej

A tweetery sprawdzałem i działają( same bez wzmaka )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.