Skocz do zawartości

golf IV świecąca kontrolka esp


MaserTi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

> Witam, w golfie IV z silnikiem 1.4 (przełożony na 1.6) świeci się kontrolka od ESP. Dodatkowym

> objawem jest jakby buczenie, lub dzwiek działającego esp przy mocno skręconych kołach. Wiadomo

> co to może być?

prawdopodobnie przestawiony jest czujnik skrętu ... w necie znajdziesz wszystko na temat adaptacji tego czujnika w Vagcom-ie.

Co do buczenia to prawdopodobnie coś nie tak jest z zaworem odcinającym płyn hydrauliczny w maglownicy. Mam rozumieć ,ze koła są w max skręcone, wtedy słychać to buczenie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> prawdopodobnie przestawiony jest czujnik skrętu ... w necie znajdziesz wszystko na temat adaptacji

> tego czujnika w Vagcom-ie.

> Co do buczenia to prawdopodobnie coś nie tak jest z zaworem odcinającym płyn hydrauliczny w

> maglownicy. Mam rozumieć ,ze koła są w max skręcone, wtedy słychać to buczenie???

Tak dokladnie, opisywana usterka trwala okolo 2 dni jest juz wszystko ok i chwilowo kontrolka esp sie nie swieci. Esp dziala prawidlowo. Martwic sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak dokladnie, opisywana usterka trwala okolo 2 dni jest juz wszystko ok i chwilowo kontrolka esp

> sie nie swieci. Esp dziala prawidlowo. Martwic sie?

Jeśli nie zależy Ci na bezpieczeństwie jazdy, Twoim i innych uczestników ruchu drogowego, to nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli nie zależy Ci na bezpieczeństwie jazdy, Twoim i innych uczestników ruchu drogowego, to nie...

Skoro brakuje objawów, esp działa prawidłowo to po kij mam się martwić? Poza tym samochód rusza się jedynie po mieście. W trasie użytkuje go głównie ja i bez esp też w razie awarii poradzę sobie. Nie dramatyzuj skromny.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, w golfie IV z silnikiem 1.4 (przełożony na 1.6) świeci się kontrolka od ESP. Dodatkowym

> objawem jest jakby buczenie, lub dzwiek działającego esp przy mocno skręconych kołach. Wiadomo

> co to może być?

ojj wujek zlosnik.gif tak to jest jak sie "szczepanem" lata palacz.gif

jak nie ogarniesz to Ci polece kogos na miescie skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.