Skocz do zawartości

Zmiana adresu współwłaściciela a zapis w DR


elmo126

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam. Przyszła pora się przemeldować, a w dowodzie rej. widnieję jako współwłaściciel. Muszę

> zmieniać dowód i nalepki czy napiszą nową adnotację?

> Przechodził ktoś przez to ostatnim czasem?

Przechodziłem, tylko adnotacja i oczywiście jakieś tam drobne opłaty skarbowe.

pzdr.

Edit.

Nie zapomnij wziąć karty pojazdu o ile taka została wydana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przechodziłem, tylko adnotacja i oczywiście jakieś tam drobne opłaty skarbowe.

A jak jest gdy nowe miejsce zamieszkania właściciela jest w innej gminie (było miasto, a teraz - powiat)? Jakie będą koszty przerejestrowania, bo chyba bez zmiany tablic się nie obędzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Przyszła pora się przemeldować, a w dowodzie rej. widnieję jako współwłaściciel. Muszę

> zmieniać dowód i nalepki czy napiszą nową adnotację?

> Przechodził ktoś przez to ostatnim czasem?

Nie wnikalem za mocno, ale w moim WK twierdza, ze nie wystarczy adnotacja i musze wymienic DR (wspolwlasciciel to zona z panienskim nazwiskiem w DR i adresem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przechodziłem, tylko adnotacja i oczywiście jakieś tam drobne opłaty skarbowe.

> pzdr.

> Edit.

> Nie zapomnij wziąć karty pojazdu o ile taka została wydana.

a jak to jest, gdy chce się zmienić zameldowanie na pobyt czasowy w innym mieście?

moja serce.gifjest w takiej sytuacji, chce się przemeldować w innym mieście na czas określony, a jest w DR wpisana w adnotacjach jako współwłaścicielka?

czy trzeba to zgłaszać do WK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.