Skocz do zawartości

Cewki Renault


Jettison

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, że w benzyniakach Renault lubią sobie paść cewki Sagem. Odpowiedniki Denso i Beru są praktycznie bezawaryjne. Mam teraz w silniku Sagemy i nie wiem ile już mają przebiegu. Chcę kupić sobie jedną cewkę na wszelki wypadek (jadę w długą trasę) i nie wiem jakiego producenta wybrać. Czy można stosować jednocześnie cewki różnych producentów? W sieci znalazłem sporo sprzecznych informacji...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiadomo, że w benzyniakach Renault lubią sobie paść cewki Sagem. Odpowiedniki Denso i Beru są

> praktycznie bezawaryjne. Mam teraz w silniku Sagemy i nie wiem ile już mają przebiegu. Chcę

> kupić sobie jedną cewkę na wszelki wypadek (jadę w długą trasę) i nie wiem jakiego producenta

> wybrać. Czy można stosować jednocześnie cewki różnych producentów? W sieci znalazłem sporo

> sprzecznych informacji...???

Beru ok.gif

Ja tam nie widzę przeciwwskazań aby stosować cewki różnych producentów w jednym silniku.

Pozdro

cimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiadomo, że w benzyniakach Renault lubią sobie paść cewki Sagem. Odpowiedniki Denso i Beru są

> praktycznie bezawaryjne. Mam teraz w silniku Sagemy i nie wiem ile już mają przebiegu. Chcę

> kupić sobie jedną cewkę na wszelki wypadek (jadę w długą trasę) i nie wiem jakiego producenta

> wybrać. Czy można stosować jednocześnie cewki różnych producentów? W sieci znalazłem sporo

> sprzecznych informacji...???

Kup Beru. Ja mam u siebie założone dwie Beru orza dwie Sagema(i jedną zapasową w bagażniku zlosnik.gif).Nic się nie dzieje, więc opowieści,że muszą być jednego producenta to mit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.