Skocz do zawartości

NR VIN a nr silnika w Lagunie?


biniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W zasadzie to pytanie chciałem skierować bezpośrednio do kolegi MrG_m1111 ale ma pełną skrzynkę smile.gif

Czy w Renault (laguna) da się sprawdzić na podstawie nr VIN z jakim numerem silnika wyszło auto od producenta?

Chodzi o lagunę z 1999 lub 2000 roku.

Kolega z innego forum zastanawia się czy podczas naprawy powypadkowej ktoś mu silnika nie podmienił i ma poważne podejrzenia. tylko nigdzie nie ma zapisanego nr silnika.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Pzdr

Biniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> W zasadzie to pytanie chciałem skierować bezpośrednio do kolegi MrG_m1111 ale ma pełną skrzynkę

> Czy w Renault (laguna) da się sprawdzić na podstawie nr VIN z jakim numerem silnika wyszło auto od

> producenta?

> Chodzi o lagunę z 1999 lub 2000 roku.

> Kolega z innego forum zastanawia się czy podczas naprawy powypadkowej ktoś mu silnika nie podmienił

> i ma poważne podejrzenia. tylko nigdzie nie ma zapisanego nr silnika.

> Z góry dzięki za odpowiedź.

> Pzdr

> Biniu

no ale silnik jest czescia zamienna - wiec w czym problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> W zasadzie to pytanie chciałem skierować bezpośrednio do kolegi MrG_m1111 ale ma pełną skrzynkę

> Czy w Renault (laguna) da się sprawdzić na podstawie nr VIN z jakim numerem silnika wyszło auto od

> producenta?

> Chodzi o lagunę z 1999 lub 2000 roku.

> Kolega z innego forum zastanawia się czy podczas naprawy powypadkowej ktoś mu silnika nie podmienił

> i ma poważne podejrzenia. tylko nigdzie nie ma zapisanego nr silnika.

> Z góry dzięki za odpowiedź.

> Pzdr

> Biniu

da sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podajcie z ciekawości jaki jest finał waszego śledztwa bo to dość ciekawe odkrycie i jeśli

> uzasadnione to

Na razie wiem, że nr zgadza się z tym na naklejce. Ale naklejka jest jakby ruszana i w sumie mając silniki na stole łatwo przełożyć element z naklejką. A numer na bloku pewnie po tylu latach odczytają tylko w laboratorium kryminalistyki smile.gif

Kolega ma jeszcze pojechać do ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.